Klimata pārmaiņas ir izaicinājums, kuru neviens nevar atrisināt viens pats. Ar Journey To Zero projektu mēs kopā ar saviem partneriem veidojam ceļojumu uz oglekļa neitrālu nākotni. Šīs iespējas var būt lielas vai mazas, lokālas vai globālas - tās var pat izaugt par pasauli mainošām parādībām. 2019. gadā kopā ar klientiem mēs samazinājām viņu siltumnīcefekta gāzu emisijas par gandrīz 10 miljoniem tonnu.

Mēs aicinām ikvienu uzņēmumu, kas ar savu darbību vēlas veidot ilgtspējīgāku nākotni. 

 

 

KĻŪT PAR PARTNERI

 

Partneri Latvijā: 

Partneris Latvijā

Omniva un Neste vienojas par sadarbību ilgtspējīga autoparka jomā

Loģistikas nozares uzņēmums Omniva vienojies ar Neste Latvija par atjaunojamās dīzeļdegvielas izmantošanu sūtījumu piegādes pakalpojumu nodrošināšanā. Pāreju uz tikai Neste MY degvielas izmantošanu plānots īstenot pakāpeniski.
Partneris Latvijā

Neste MY atjaunojamā dīzeļdegviela palīdzēs samazināt transporta uzņēmuma HRX Group oglekļa dioksīda pēdu Latvijā

Starptautiskais transporta uzņēmums HRX Group, kas koncentrējas uz ekspress pārvadājumiem, uzsāk Neste MY atjaunojamās dīzeļdegvielas izmantošanu vietējos pārvadājumos sākotnēji ar vienu transporta vienību.
PARTNERIS LATVIJĀ

Ar Neste atbalstu tūkstošiem bērnu aizvadītajā gadā saņēma bezmaksas veselības aprūpi visā Latvijā

Rūpējoties par Latvijas bērnu nākotni un veselību, Neste Latvija jau devīto gadu pēc kārtas atbalsta “Bērnu veselības busa” jeb “Mobilā Veselības Aprūpes Centra” (MVAC) darbību, nodrošinot braucieniem nepieciešamo degvielu.