Ziemas dīzeļdegviela

Neste naftas pārstrādes rūpnīca atrodas Somijas industriālajā pilsētā Porvoo, kur Eiropas modernākajā naftas pārstrādes kompleksā tiek iegūta Neste degviela, kas nonāk arī visās Neste DUS Latvijā. 

Iestājoties ziemai, Neste Latvija DUS tirgo augstas kvalitātes ziemas dīzeļdegvielu, lai dīzeļdzinēju automašīnu īpašnieki ziemas spalgonī nesaskartos ar grūtībām iedarbināt auto dzinēju. 

Neste Pro Diesel ziemas dīzeļdegviela

Neste Pro Diesel satur Neste atjaunojamo dīzeļdegvielu Neste My, kā rezultātā izvēloties šo dīzeļdegvielu, samazinās auto nogulšņu veidošanās, auto radītais izmešu daudzums, kā arī mikrobu augšanas risks. 

Neste Pro Diesel ir augsta salizturības temperatūra: 

CP -32°C 

CP jeb saduļķošanās punkts ir temperatūra, kurā dīzeļdegvielā parādās vasks. Vaska daļiņu klātbūtne sabiezina eļļu, un degvielas filtri un dzinēju inžektori aizsērē. Tas nozīmē, ka dīzeļdegviela sāk plūst cauri filtram lēnāk, vai, ja dīzeļdegvielas filtrs ir netīrs, degvielas plūsma apstājas.

_____

CFPP -37°C
CFPP jebk auksta filtra nosprostošanās temperatūra ir zemākā temperatūra, kurā dīzeļdegviela spēs izplūst caur degvielas filtru.


Neste Futura ziemas dīzeļdegviela

Neste Futura dīzeļdegviela satur piedevas, kas ļauj uzturēt dīzeļa dzinējus tīrākus. Tā nepieļauj degvielas padeves sistēmas aizsērējumu, uztur dīzeļdegvielas padevi vienmērīgu un dzinēju jaudu- stabilu, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, uzlabot dzinēju darbību un paildzināt tā mūžu. Tāpat Neste Futura dīzeļdegvielas sastāvā ir pretrūsas sastāvdaļa, kas aizsargā degvielas sistēmu no rūsas, un putošanos samazinoša sastāvdaļa, kas padara degvielas uzpildi ātrāku un drošāku. 

Degvielas uzpildes stacijās Neste Futura ziemas īzeļdegviela tiek tirgota atbilstoši laika apstākļiem, pielāgojot piemērotāko no klasēm: 

 

 


Neste My atjaunojamā dīzeļdegviela

Neste My atjaunojamā dīzeļdegviela tiek ražota no 100% atjaunojamiem resursiem, tai pat laikā tās ķīmiskā formula ir identiska fosilajai dīzeļdegvielai. Šī iemesla dēļ Neste My ir piemērota visiem dīzeļdzinējiem gan kā pievienojums fosilajai dīzeļdegvielai, gan tīrā veidā bez to pielāgošanas. 

Neste MY sasalašanas un saduļķošanās temperatūra -30 C°. 

Neste My atjaunojamā dīzeļdegviela pieejama Neste DUS Rīgā, K.Ulmaņa gatve 84; Skanstes ielā 7 un Liepājā, Kārļa Zāles laukums 7.    


Ziema ir izaicinājums- nekad nevari zināt, kādi laikapstākļi būs rīt un kā tie testēs tava auto izturību. Neste vēlas, lai tu vienmēr būtu soli priekšā visam, kas gaidāms. Lai esi gatavs katram pagriezienam un vari mierīgi aizbraukt līdz pat pavasarim. Esam apkopojuši noderīgu informāciju, kas ļaus Tev izbaudīt Latvijas ziemu!