Neste Pro Diesel

Pro Diesel ir augstākās kvalitātes dīzeļdegviela, kas radīta Neste pārstrādes rūpnīcā Somijā – vienā no modernākajām pārstrādes rūpnīcām Eiropā. Neste Pro Diesel satur arī atjaunojamo dīzeļdegvielu Neste MY, kas palīdz samazināt CO2 emisijas un uzlabo produktu kvalitāti un veiktspēju.

Produkta priekšrocības:

 

Ilgāks dzinēja mūžs

 

Klusāka dzinēja darbība

 

Labāka dzinēja veikstpēja ziemā

 


Jautājumi un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem: 

Kāda ir atšķirība starp Pro Diesel un Futura dīzeli?

Neste Pro Diesel ir radīts, lai uzrādītu vislabāko sniegumu aukstajos ziemas apstākļos. Ar vislabākajām produkta īpašībām aukstos laikapstākļos, Pro dīzelis nodrošinās labāku dzinēja veiktspēju. Augstie eļļošanās un cetānskaitļa parametri ļauj motoram nodrošināt labāku veiktspēju, nodrošinot ilgāku dzinēja kalpošanas laiku.

 

Kāds ir Neste MY saturs Pro Diesel?

Produktā esošā Neste MY daļa (Neste MY atjaunojamā dīzeļdegviela, kas sajaukta ar Neste Pro dīzeļdegvielu) gadu no gada ir atšķirīga, bet parasti tā ir 7 ‒ 15% robežās. Neste MY atjaunojamā dīzeļdegviela ir 100% atjaunojams produkts (tā ražošanā izmantoti tikai atjaunojami izejmateriāli).

 

Kāpēc Neste Pro dīzeļdegviela ir dārgāka, salīdzinot ar parasto dīzeļdegvielu?

Kopumā degvielas cenu ietekmē vairāki faktori, piemēram, pasaules tirgus, valūtas maiņas kurss un vietējā konkurence. Neste Pro dīzeļdegviela veido arī nelielu daļu no atjaunojamām izejvielām (pievienojot produktam Neste MY Atjaunojamo dīzeļdegvielu), tāpēc cena nedaudz atšķiras no parastās dīzeļdegvielas. 
Neste MY Atjaunojamā dīzeļdegviela ir īpašs produkts, kas izgatavots no 100% atjaunojamām izejvielām. Kuru cenu, papildus nodokļiem un nedaudz augstākām ražošanas izmaksām nekā fosilai dīzeļdegvielai, ietekmē, piemēram, tajā izmantoto izejvielu cenas pasaules tirgū. Atjaunīgās degvielas pasaules tirgus cena bieži seko fosilā kurināmā cenām. Atjaunīgās degvielas tirgus pamatā ir globāls. Vairāk par Neste MY Atjaunojamo dīzeļdegvielu skatīt šeit.

 

Kā Neste Pro Diesel izmantošana ietekmē dzinēja izmešus?

Neste Pro dīzeļdegvielā kā viena no komponentēm tiek pievienota Neste MY Atjaunojamā dīzeļdegviela, kas samazina siltumnīcefekta gāzu emisijas. Arī augsts cetānskaitlis un zemāks poliaromātiskais saturs samazina motora radītās emisijas, bet tas var atšķirties starp dažādiem motoriem un kāda veida izplūdes gāzes pēc apstrādes tiek izmantotas transportlīdzeklī.