Drošības pasākumi ārkārtas situācijās

Mobilās aplikācijas darbība

Esam identificējuši, ka periodā no 14.10.2021. līdz 18.10.2021., norēķinoties ar Neste mobilo aplikāciju, īpaši lietotnes Android versijā, bijušas tehniskas problēmas. Ņemot vērā šo informāciju, Neste mobilās aplikācijas darbība īslaicīgi tika apturēta. Šobrīd tehniskās problēmas ir novērstas un mobilie maksājumi ir atjaunoti. Aicinām atjaunot Google Play vietnē Neste mobilo aplikāciju uz jaunāko piedāvāto versiju. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ja maksājumu darījumos esat novērojis kļūdu, aicinām sazināties ar Neste klientu apkalpošanas centru, zvanot uz bezmaksas tālruni: 80009006 vai rakstot uz e-pastu: neste.kartes@neste.com

 

Klientu apkalpošana Neste DUS ārkārtas situācijas laikā

Mēs vēlamies būt pārliecināti, ka mūsu klientiem ir pieejami nepieciešamie pakalpojumi un produkti. Šobrīd mūsu produktu un pakalpojumu ražošana un piegāde notiek bez izmaiņām. Pārstrādes rūpnīcas, ostas un termināļi darbojas ierastajā režīmā.
 Taču strauji mainīgās situācijas dēļ esam izstrādājuši piesardzības plānus biznesa nepārtrauktības nodrošināšanai. Šajā procesā neatsverama nozīme ir riska scenāriju un riska mazināšanas pasākumu apzināšanai, resursu plānošanai un biznesa nepārtrauktības plānu sagatavošanai kopā ar galvenajiem piegādātājiem. Mūsu ekspertu komandas stingri ievēro valsts institūciju norādījumus un regulāri salīdzina mūsu procedūras ar citiem uzņēmumiem.
 Neste uzpildes stacijas Somijā un Baltijas valstīs ir atvērtas klientiem. Savās stacijās esam ņēmuši vērā visas higiēnas prasības. Piemēram, par degvielas uzpildi ir iespējams norēķināties ar Neste mobilo lietotni (pagaidām tikai ar banku kartem, bet tuvāko nedēļu laikā arī ar Neste karti privātpersonām), neizkāpjot no sava auto. Tāpat mēs iesakām izmantot bezkontakta banku karšu maksājumu.

Rūpes par darbiniekiem un partneriem
 
Mēs esam pārskatījuši vadlīnijas, lai nodrošinātu savu darbinieku, piegādātāju un citu partneru veselību un labklājību šajos ārkārtas apstākļos. Vadlīnijas ir spēkā pašreizējā situācijā un attiecas uz visiem Neste darbiniekiem un apmeklētājiem, piemēram:
• Mēs īpaši stingri ievērojam tādu starptautisko institūciju kā Pasaules Veselības organizācija (PVO) sniegtos norādījumus.
• Ja esam slimi vai mums ir saaukstēšanās simptomi, mēs paliekam mājās.
• Mēs iespēju robežās strādājam attālināti. 
• Mēs ievērojam šos norādījumus arī savā brīvajā laikā.
 
Mēs strādājam saskaņā ar savām vērtībām: Mums rūp. Mēs esam drosmīgi. Mēs sadarbojamies.