PIN kods

Neste degvielas karte ir norēķinu karte, kuras pamatuzdevums ir norēķināties par savu pirkumu. Lai norēķināšanās būtu droša, Neste degvielas karte tiek aizsargāta ar četru ciparu PIN kodu.

Biežāk uzdotie jautājumi: 


Kā varu atjaunot savu PIN kodu, ja esmu to aizmirsis? 

Aizpildi IESNIEGUMS- PIN atjaunošana un nosūti to uz neste.kartes@neste.com

 Oriģinālu vai ar drošu elektronisko parakstu parakstītu dokumentu sūti pa pastu uz Neste Latvija biroju, Rīgā, Bauskas ielā 58a, LV-1004. 

Jauno PIN kodu nosūtīsim balstoties uz iesniegumā sniegto informāciju: Atjaunoto PIN kodu vēlos saņemt pa pastu vai  Atjaunoto PIN kodu vēlos saņemt SIA "Neste Latvija" birojā

SVARĪGI ZINĀT: 

PIN kodu varam atjaunot, nemainot degvielas karti.

Ja 3 x tiek ievadīts nepareizs PIN kods, tad Neste karte tiek bloķēta automātiski- to vairs nevar izmantot 24 h pie konkrētā sūkņa, kur tika ievadīts nepareizs PIN kods. Pie cita sūkņa vai citā DUS šī karte darbosies.   

 


Kā Neste kartes nozaudēšanas gadījumā varu to bloķēt?

Karti varat bloķēt jebkurā diennakts laikā, zvanot pa tālruni 67092555 vai 80009006. Pēc zvana nepieciešams aizpildīt IESNIEGUMS-karšu bloķēšana un atjaunošana un nosūtīt to uz Neste Latvija biroju, Bauskas iela 58a, Rīga,  LV-1004. 

 


Vai iespējams atbloķēt nobloķētu karti? 

Lejupielādē un aizpildi IESNIEGUMS- karšu atbloķēšana.

Oriģinālu vai ar drošu elektronisko parakstu parakstītu dokumentu sūti pa pastu uz Neste Latvija biroju, Rīgā, Bauskas ielā 58a, LV-1004. 

SVARĪGI ZINĀT: 

Lai atkal izmantotu Neste karti pēc tam, kad tā nobloķēta, nav nepieciešams gatavot jaunu karti – vari vienkārši atbloķēt esošo karti.

 


Kā varu atjaunot savu Neste karti?

Lejupielādē un aizpildi  IESNIEGUMS- karšu bloķēšana un atjaunošana

Oriģinālu vai ar drošu elektronisko parakstu parakstītu dokumentu sūti pa pastu uz Neste Latvija biroju, Bauskas ielā 58a, Rīga, LV-1004. 

SVARĪGI ZINĀT: 

  • Kartes derīguma termiņš norādīts uz kartes (mm/gg), un tā ir derīga līdz norādītā mēneša pēdējai dienai. 
  • Ja karte ir kaut vienu reizi izmantota pēdējo 3 mēnešu laikā pirms derīguma termiņa beigām, tā tiek izgatavota automātiski un izsūtīta uz Klienta pēdējo norādīto faktisko adresi. 
  • Ja karte nav lietota pēdējo 3 mēnešu laikā pirms derīguma termiņa beigām, tā tiek atjaunota pēc Klientu pieprasījum (atsūtītā iesnieguma).