Apple Pay

Tagad Neste degvielas uzpildes stacijā apmaksu par pirkumu vari veikt arī ar Apple Pay! 

Apple Pay ir ērts norēķinu veids Apple ierīcēm, kas ļauj apmaksāt pirkumu ar Touch ID (pirkstu nospiedumu) vai Face ID (sejas nolasīšanu). Izmantojot Apple Pay, klients var veikt drošus pirkumus viekalos, aplikācijās un internetā. 

Atbalstot jaunus maksāšanas veidus un piedāvājot klientiem daudzpusīgas norēķinu iespējas, tagad arī Neste mobilajā aplikācijā ir iespējams apmaksāt pirkumu, izmantojot Apple Pay. Šī funkcija ir pieejama visiem Neste mobilās aplikācijas lietotājiem Somijā un Baltijas valstīs, kuri savā iPhone viedierīcē ir aktivizējuši Apple Pay funkciju. 

Izmantojot Apple Pay funkciju Neste mobilajā aplikācijā, iespējams norēķināties ar visām kredītkartēm un debetkartēm, kas pievienotas lietotāja Apple maciņam. Lai Apple Pay funkcija būtu aktīva, aicinām atjaunināt vai lejupielādēt jaunāko Neste mobilās aplikācijas versiju! 

 

Kā varu aktivizēt Neste mobilajā aplikācijā Apple Pay funkciju?

Ja viedierīcē nav aktivizēts Apple Pay, tad Apple Pay aktivizēt iespējams sadaļā "Karšu iestatījumi". Viena no izvēlēm būs "Iestatīt Apple Pay". Noklikšķinot uz šīs sadaļas, sistēma izveidos savienojumu ar Apple Pay, kur varēsiet šo funkciju aktivizēt.

Ja viedierīcē ir aktivizēts Apple Pay, tad Neste mobilajā aplikācijā būs redzama aktīva poga "Izmantot Apple Pay". Noklikšķinot uz aktīvās poga, sistēma izveidos savienojumu ar Apple Pay, kur būs nepieciešams PIN/ biometriskās identifikācijas apstiprinājums. 

Kā norēķināties ar Apple Pay?

Ja viedierīcē ir aktivizēta Apple Pay funkcija, Apple Pay poga parādīsies pie maksājuma apstiprinājuma.

Noklikšķinot uz pogas "Pay"  klientam nepieciešams apsitprināt maksājumu ar Apple Pay izvēlēto apstiprinājuma funkciju- Face ID (sejas nolasīšana) vai Touch ID (pirkstu nospiedumu) 

Vai izmantojot Apple Pay funkciju man ir jāievada PIN kods?

Apple Pay izmanto Face ID (sejas nolasīšanu) vai Touch ID (pirkstu nospiedumu), nodrošinot divfaktoru autentifikāciju. Tas nozīmē, ka maksājumi nav jāapstiprina ar PIN kodiem vai parolēm.

 

ŅEM VĒRĀ!

  • Apple Pay vienmēr tiek parādīta kā atsevišķa poga, ja šī funkcija ir aktivizēta kādā no ierīcēm. Tādējādi tas neietekmē primārā maksājuma veida izvēli, kas tiek veikta kartes iestatījumos, ja lietotājs izmanto arī citus maksājuma veidus.
  • Noklikšķinot uz pogas “Maksāt”, lietotājs turpina maksājumu laukā izvēlēto maksājuma veidu. Noklikšķinot uz pogas “Apple pay”, lietotājs turpina izmantot Apple norēķinu.
  • Apple Pay poga netiek parādīta, ja tā nav aktivizēta ierīcē. Tad maksājuma apstiprinājuma logā ir redzama tikai poga “maksāt”.