Par tīrāku planētu mūsu bērniem

Lai tiktu uz priekšu, ir jākustas! Tikai katrs pats kustoties var būt atbildīgs par savu fizisko un emocionālo labsajūtu. Savukārt kustoties visiem kopā, mēs varam palīdzēt fizisko un emocionālo labsajūtu iegūt arī Latvijas bērniem!
Par katru dalībnieku, kurš pievienosies Nestes izaicinājumam “Par tīrāku planētu mūsu bērniem”, Neste ielies vienu litru 100% atjaunojamo dīzeļdegvielu Neste MY, kas samazina CO2 emisijas līdz pat 90% Bērnu Veselības busa bākā!
Kopā mēs vairojam savu un mazo cilvēku labsajūtu! Kopā mēs varam kustēties uz priekšu un paveikt lielas lietas. 
 
Bērnu veselības busu atbalstam jau 9 gadus, palīdzot medicīnas pakalpojumiem kļūt pieejamākiem. Ar šo izaicinājumu ikkatrs var ieviest mazas, bet nozīmīgas pārmaiņas ikdienā, lai ļautu mūsu bērniem dzīvot tīrākā planētā.
 
MĒRĶIS 🎯
Pievienojies izaicinājumam, aicini pievienoties savus draugus un paziņas un sakrāj pēc iespējas vairāk kilometrus izaicinājuma laikā, vairojot savu fizisko un emocionālo labsajūtu.
 
IZAICINĀJUMA PERIODS 🕒
Izaicinājums norisināsies mēneša garumā, un tas jāveic laikā no 1. maija plkst. 00.01 līdz 31. maija plkst. 23.59 pēc Rīgas laika.  
 
IEGUVUMI 🎁
Katrs tavs pieveiktais kilometrs vairos tavu fizisko un emocionālo labsajūtu. Tava dalība Nestes izaicinājumā “Par tīrāku planētu mūsu bērniem” Bērnu veselības busam nodrošinās 1 litru 100% atjaunojamo dīzeļdgvielu Neste MY. Kopā mēs varēsim dot iespēju busam pārvietoties videi draudzīgi daudzus tūkstošus kilometru un sniegt medicīniskās konsultācijas turpat 1000 Latvijas bērnu! 
 
Kas ir Bērnu veselības buss?
Bērnu veselības buss jeb Mobilais veselības aprūpes centrs (MVAC) ir speciāli aprīkots transporta līdzeklis, kurā kvalificēti ārsti-speciālisti brauc uz Latvijas pilsētām un nodrošina bērniem primāro medicīnisko aprūpi. Veselības busa darbības mērķis ir padarīt pieejamākus medicīniskos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem un nodrošināt regulāras bezmaksas primārās medicīniskās aprūpes, kā arī savlaicīgu norīkojumu pie kvalificētiem speciālistiem.
 
Bērnu veselības busa jeb Mobilā veselības aprūpes centra (MVAC) mērķis ir padarīt pieejamākus primārās medicīnas pakalpojumus bērniem visā Latvijā, īpaši attālākajos lauku reģionos, un nodrošināt regulāru bezmaksas medicīnisko aprūpi. Pats Bērnu veselības buss ir speciāli aprīkots transportlīdzeklis, kas piemērots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai. Tajā ir divi ārstu kabineti, viens no kuriem īpaši piemērots oftalmologa konsultācijām ar visām tam nepieciešamajām diagnostikas iekārtām.