Neste mobilā aplikācija uzņēmumiem

Jauna Neste degvielas karte, kuru varat pasūtīt jebkurā laikā un lietot jau pēc pāris minūtēm - tā ir tikai viena no neskaitāmajām Neste mobilās aplikācijas priekšrocībām, kas iekļaujas ikviena uzņēmēja dinamiskajā dienas ritmā! Sāciet lietot Neste mobilo aplikāciju uzņēmumiem un novērtējiet arī citas mūsdienīgas maksāšanas līdzekļa priekšrocības:

Jaunas Neste Bizness virtuālās kartes pasūtīšanu vai esošās kartes bloķēšanu, var veikt reāllaikā Neste Ekstraneta vietnē.

 Attālinātā uzpilde - pat neatrodoties Neste DUS, sūkni iespējams atvērt attālināti un atļaut automašīnas vadītājam uzpildīt degvielu. Attālinātās uzpildes iespēju var ierobežot, veicot attiecīgo atzīmi Neste Ekstraneta vietnē katrai Neste Bizness virtuālai kartei atsevišķi.

 Atrodiet sev tuvāko/ērtāko Neste DUS, izmantojot DUS meklēšanas iespējas turpat aplikācijā. Atlasiet DUS sarakstu pēc nepieciešamajiem produktiem vai pakalpojumiem un izvēlieties sev ērtāko.

 Degvielas karte vienmēr līdzi. Degvielas kartes nereti tiek nozaudētas, telefoni tiek nozaudēti krietni retāk.

Kā uzsākt lietot Neste mobilo aplikāciju? 

Speriet pirmo soli pretī ātrākiem un efektīvākiem norēķiniem! Tas aizņems vien pāris minūtes: 

 Ja neesat Neste bizness kartes klients, noslēdziet līgumu ar Neste  noslēgt līgumu >>

 Ja esat Neste Bizness kartes klients, bet Jums nav pieejas Ekstraneta tiešsaistes vietnei, aizpildiet pieteikumu Ekstranetam un saņemiet pieeju  Ekstraneta pieteikuma forma >>

 Ja esat Neste Bizness kartes klients ar pieeju ekstranetam, pasūtiet Neste bizness virtuālo karti savā Neste Ekstranets tiešsaistes vietnē  Pasūtīt karti >>

Kā uzsākt lietot Neste mobilo aplikāciju? 

1. Pasūtiet Neste Bizness virtuālo karti savā Neste Ekstranets kontā. Uz aplikācijas lietotāja telefona numuru tiks nosūtīts SMS ar aktivizācijas kodu.

Videopamācība: Kā pasūtīt Neste Bizness virtuālo karti Neste Ekstranets tiešsaistes vietnē.

 

 


2. Aplikācijas lietotājs Neste mobilajā aplikācijā kā maksāšanas līdzekli pievieno Neste Bizness virtuālo karti, ievadot aktivizācijas kodu, kas tika saņemts SMS veidā.

Videopamācība: Kā reģistrēties Neste mobilajā aplikācijā un pievienot tai Neste Bizness virtuālo karti?

 

 


3. Norēķinieties ar Neste mobilo aplikāciju!

Videopamācība: Kā norēķināties ar Neste mobilo aplikāciju