Biznesa degviela tavā telefonā

Neste mobilā aplikācija tagad arī uzņēmumiem!

Neste mobilā aplikācija uzņēmumiem ir Neste Bizness karšu klientiem īpaši izstrādāts pakalpojums, kas nodrošina degvielas iegādi Neste DUS Baltijas valstīs un Somijā, kā arī būtiski samazina laiku, kas tiek veltīts degvielas karšu administrēšanai. Turklāt jums nav nepieciešama Neste Bizness plastikāta karte, lai aktivizētu savu mobilo maksājumu. 

Kā uzsākt lietot Neste mobilo aplikāciju uzņēmumiem?

Esmu Neste Bizness kartes klients ar pieeju Neste Ekstraneta vietnei 

Esmu Neste Bizness kartes klients, taču man nav pieeja Neste Ekstraneta vietnei 

Neesmu Neste Bizness kartes klients 

 

Ieguvumi ar Neste mobilo aplikāciju uzņēmumiem:

 

Neste mobilās aplikācijas priekšrocības attiecībā pret plastikāta karti

Jaunas Neste Bizness virtuālās kartes pasūtīšana, norēķiniem ar Neste mobilo aplikāciju notiek reāllaikā Neste Ekstraneta vietnē

 Esošās virtuālās kartes bloķēšanu ir iespējams veikt reāllaikā Neste Ekstraneta vietnē

 Pirkuma limitu maiņu katrai kartei atsevišķi iespējams veikt gandrīz reāllaikā (informācija tiek atjaunota ik pēc 15 min) Neste Ekstraneta vietnē

 Laika ekonomija - Aplikācijas lietotājs var aktivizēt degvielas sūkni un mobilo maksājumu, neizkāpjot no automašīnas salona. Atliek tikai ievietot degvielas pistoli auto uzpilde bākā.

 Attālinātā uzpilde - pat neatrodoties Neste DUS, sūkni iespējams atvērt attālināti un atļaut automašīnas vadītājam uzpildīt degvielu. Attālinātās uzpildes iespēju var ierobežot, veicot attiecīgo atzīmi Neste Ekstraneta vietnē katrai Neste Bizness virtuālai kartei atsevišķi.

 Atrodiet sev tuvāko/ērtāko Neste DUS, izmantojot DUS meklēšanas iespējas turpat aplikācijā. Atlasiet DUS sarakstu pēc nepieciešamajiem produktiem vai pakalpojumiem un izvēlieties sev ērtāko.

 Degvielas karte vienmēr līdzi. Degvielas kartes nereti tiek nozaudētas, telefoni tiek nozaudēti krietni retāk.