Neste MY atjaunojamā dīzeļdegviela

Neste MY atjaunojamā dīzeļdegviela - ilgtspējīgs risinājums klimata izmaiņām
Mēs dzīvojam pasaulē, kas vienlaikus cīnāmies pret pieaugošo globālo enerģijas pieprasījumu un klimata pārmaiņām. Enerģētikas sektors piedzīvo nozīmīgas pārmaiņas. Pasaules apņemšanās cīnīties pret klimata pārmaiņām prasa lielus ieguldījumus samazināt emisijas, un fosilās izejvielas neizbēgami samazināsies dažādos tirgos.
Neste atbilde klimata pārmaiņām ir Neste MY Atjaunojamā dīzeļdegviela ™, kas ražota no 100% atjaunojamiem resursiem, tai pat laikā tās ķīmiskā formula ir identiska fosilajai dīzeļdegvielai. Šī iemesla dēļ Neste MY ir piemērota visiem dīzeļdzinējiem gan kā pievienojums fosilajai dīzeļdegvielai, gan tīrā veidā bez to pielāgošanas. 

 

Tīrs produkts

100% atjaunojama dīzeļdegviela, kuras ķīmiskais sastāvs ir tāds pats kā fosilajai dīzeļdegviela, taču nesatur ne piles naftas. Nesatur ne sēru, ne skābekli, nedz arī aromātiskos ķīmiskos savienojumus.
Neveidojas nosēdumi un piedegumi.

Neste atjaunojamai dīzeļdegvielai ir ievērojami labākas sadegšanas īpašības, kā rezultātā netiek palielinātas transporta līdzekļu uzturēšanas un apkopes izmaksas. Kā arī, ilgstoši uzglabājot, neveidojas nosēdumi.
Nodrošina lielāku jaudu.

Augstais cetānskaitlis (> 70) nodrošina efektīvāku sadegšanu un lielāku jaudu, salīdzinot ar tradicionālo biodīzeļdegvielu.
Izcili salizturības parametri.

Neste MY atjaunojamā dīzeļdegviela piemērota arī ļoti aukstiem laika apstākļiem.
Salizturība līdz -30 °C
Ievērojami mazāk izmeši

Samazina siltumnīcefekta gāzu emisijas līdz pat 90% produkta dzīvescikla laikā.
Nav ierobežojumi lietošanā.

Pilnībā piemērtota visiem transporta līdzekļiem ar dīzeļa dzinēju bez papildu pielāgošanas. Var tikt piejaukta fosilajai dīzeļdegvielai jebkurā daudzumā, pat 100%.

Neste atjaunojamā dīzeļdegviela tiek ražota hidrogenēšanas procesā, no izejmateriāla atdalot piemaisījumus, un pēc tam notiek hidrogenēšana augstā temperatūrā. Rezultātā iegūst nemainīgas kvalitātes degvielu bez krāsas un smaržas, kuras ķīmiskais sastāvs ir identisks fosilajai dīzeļdegvielai. Šī iemesla dēļ Neste atjaunojamo dīzeļdegvielu var piejaukt fosilajā dīzeļdegvielā jebkurā piejaukuma proporcijā līdz pat 100%, neveicot transportlīdzekļa speciālu pielāgošanu.

 

 

 


Neste MY- ilgtspējīgs risinājums klimata pārmaiņām