Neste DUS

KVALITATĪVA DEGVIELA

Sabiedrības prasības pret vides tīrību, kā arī auto dzinēju evolūcija prasa arvien kvalitatīvāku degvielu, tādēļ darbs pie šo kritēriju uzlabošanas Neste laboratorijās nav stājies ne mirkli jau vairāku gadu desmitu garumā, attīstot gan Neste inženieru prasmes un zināšanas, gan katrai automašīnu paaudzei nodrošinot jauna līmeņa degvielu. Degviela Latvijas Neste DUS tiek piegādāta no Neste rūpnīcas Somijā.
PLAŠS DEGVIELAS UZPILDES STACIJU PĀRKLĀJUMS

Šobrīd Latvijā ir 76 Neste automātiskās degvielas uzpildes stacijas, kas atrodas gandrīz visās Latvijas lielākajās pilsētās. Gada laikā pie mums degvielu uzpilda vairāk nekā 6 miljonus reižu.
ĀTRA UN ĒRTA DEGVIELAS UZPILDE

Neste DUS ir automātiskās degvielas uzpildes stacijas, kas sekmē ātru un ērtu degvielas uzpildi, jo visas darbības jāveic turpat pie sūkņa. Degvielas uzpilde vidēji aizņem līdz trīs minūtēm
ĒRTA NORĒĶINĀŠANĀS SISTĒMA

Maksājums par degvielas uzpildi jāveic turpat pie sūkņa. Norēķināties var ar Neste degvielas karti, skaidru naudu vai banku kartēm. Iespējams norēķināties arī ar bezkontakta kartēm. Izvēlieties, kā ērtāk!
IZDEVĪGAS CENAS

Uzpildot degvielu Neste stacijās, Jūs vienmēr būsiet ieguvējs. Pie mums degvielas cena ir zemāka nekā vidējā tirgus cena pilna servisa degvielas uzpildes stacijās.
Degvielas mazumtirdzniecības cenas tiek noteiktas, balstoties uz pasaules tirgus cenām un ASV dolāra kursu, tādēļ mazumtirdzniecības cenas Latvijā mainās atbilstoši izmaiņām pasaules tirgū. Cenas dažādās Neste degvielas uzpildes stacijās var atšķirties, ņemot vērā konkurenci vietējā tirgū.
KLIENTU SERVISS

Mūsu bezmaksas klientu serviss jums ir pieejams 24/7. Tālr: 80009006