Pieteikties Neste degvielas kartei

 Lejupielādē 

 Izvēlies Neste kartes saņemšanas veidu un rīkojies kā norādīts: 

 

 Neste Latvija birojā- Bauskas ielā 58a (Valdo centra 2.stāvā), Rīgā  

 Informējam, ka patreiz Neste Latvija birojs klientu apmeklējumiem ir slēgts, aicinām kartes saņemšanai izmantot pasta pakalpojumus. Ja tomēr vēlies Neste karti saņemt mūsu birojā, tad aizpildi IESNIEGUMS-Neste kartes līgums  , izprintē to 2 eksemplāros un nosūtu mums pa pastu uz adresi- SIA Neste Latvija, Bauskas iela 58a, Rīga, LV-1004.  Karti varēsi saņemt birojā pēc tam, kad tasa būs atvērts klienta apmeklējumiem. 

 

 Pa pastu ierakstītā vēstulē 

Ja vēlies Neste karti saņemt  pa pastu ierakstītā vēstulē, tad atsūti mums aizpildītu IESNIEGUMS-Neste kartes līgums 2 eksemplāros ar parakstu, adresētu mums- SIA Neste Latvija, Bauskas iela 58a, Rīga, LV-1004

 Kad karte būs gatava, Neste par to Tevi informēs. 

 

SVARĪGI ZINĀT: 
  • Pieņemam tikai klientu parakstītus līgumus. 
  • Pieņemam līgumus, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu ar laika zīmogu. Šos dokumentus lūgums sūtīt uz e-pasta adresi: neste.kartes@neste.com  
  • Līguma formu varat lejupielādēt mūsu mājas lapā, saņemt Narvesen veikalā pie Neste DUS vai pieteikt saņemt pa pastu, zvanot uz bezmaksas tālruni 80009006.
  • Izvēloties saņemt Neste karti pa pastu- PIN kods tiek nosūtīts uz klienta norādīto adresi  parastā sūtījumā, savukārt līgums un Neste karte tiek nosūtīta pa pastu ierakstītā vēstulē. 
  • Karte no līguma saņemšanas brīža tiek izgatavota laikā līdz 10 darba dienām.