Neste Futura

Jaunā Neste Futura - Tīrākai braukšanai un mazākam patēriņam.

Sabiedrības prasības pret vides tīrību, kā arī auto dzinēju evolūcija prasa arvien kvalitatīvāku degvielu, tādēļ darbs pie šo kritēriju uzlabošanas Neste laboratorijās nav stājies ne mirkli jau vairāku gadu desmitu garumā, attīstot gan Neste inženieru prasmes un zināšanas, gan katrai automašīnu paaudzei nodrošinot jauna līmeņa degvielu.
 
Tāpēc arī šogad ar lepnumu piedāvājam uzlabotu Futura 95 un Futura 98 benzīnu, kas sniedz jaunu evolūcijas izrāvienu būtiskākajos kvalitātes kritērijos:
  • Nodrošina augstāku dzinēja tīrību
  • Efektīvāk saudzē vidi
  • Uzlabo uzrāvienu
  • Samazina patēriņu

Uzlabotā Neste Futura 95™ ir kvalitatīva un vienlaikus ekonomiska degviela, kas uztur automašīnas dzinēju tīru, nodrošina mazāku degvielas patēriņu un paildzina dzinēja mūžu. Mazāks degvielas patēriņš vienlaikus nodrošina arī mazāku kaitīgo izmešu daudzuma nonākšanu vidē. 

Uzlabotā Neste Futura 98™ ir visaugstākās kvalitātes benzīns, kas samazina berzi automašīnas dzinējā un palielina tā jaudu. Tas ir īpaši piemērots automašīnām ar hibrīda dzinēju, jo saglabā augstu kvalitāti bākā līdz pat 4 reizēm ilgāk kā parastais benzīns. Neste Futura 98™ sastāvā esošā uzlabotā piedeva ne tikai palielina automašīnas jaudu, bet arī nodrošina mazāka izmešu daudzuma nonākšanu vidē.

Mazāks patēriņš

Neste Futura samazina berzi dzinējā, kas nodrošina mazāku degvielas patēriņu.
Lielāka jauda

Augstais oktānskaitlis un labāks enerģijas nodrošinājums uzlabo dzinēja veiktspēju.
Tīrāks dzinējs

Neste Futura benzīns palīdz uzturēt dzinēju tīru un vienlaikus efektīvi pasargā no korozijas.
Tīrāka vide

Mazāks benzīna patēriņš nodrošina mazāku CO2 izmešu nonākšanu vidē. Tīrāks dzinējs samazina citu kaitīgo izmešu daudzumu.

Neste Futura dīzeļdegviela nepieļauj degvielas padeves sistēmas aizsērējumu, uztur dīzeļdegvielas padevi vienmērīgu un dzinēja jaudu – stabilu, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, uzlabot dzinēja darbību un paildzināt tā mūžu. Tāpat Neste Futura dīzeļdegvielas sastāvā ir pretrūsas sastāvdaļa, kas aizsargā degvielas sistēmu no rūsas, un putošanos samazinoša sastāvdaļa, kas padara degvielas uzpildi ātrāku un drošāku.

Neste Futura dīzļdegviela satur piedevas, kas ļauj uzturēt dīzeļa dzinējus tīrākus. Tas ir galvenais priekšnoteikums, lai nodrošinātu:

  •     mazāku degvielas patēriņu
  •     labāku dzinēja darbību
  •     ilgāku dzinēja mūžu

Visa Neste Futura degviela tiek ražota Neste rūpnīcā Porvoo, Somijā, kas ir viena no tehnoloģiski attīstītajākajām naftas pārstrādes rūpnīcām Eiropā. Pateicoties zinātniskajam darbam un 70 gadus ilgajai pieredzei, Neste var nodrošināt visaugstākās kvalitātes inovatīvu produktu ieviešanu tirgū, kurus var lietot jebkurai automašīnai neatkarīgi no tās izlaiduma gada.

​Neste degvielas uzpildes stacijās ir pieejami šādi produkti:

  • Neste Futura 95
  • Neste Futura 98
  • Neste Fututra dīzeļdegviela

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Neste Futura degviela?
Augstas kvalitātes degviela ar mūsdienu prasībām atbilstošām piedevām. Tā saglabā automašīnas dzinēju tīru, kas ļauj samazināt degvielas patēriņu, uzlabot dzinēja darbību un pagarināt tā mūžu.

Kādēļ ir svarīgi, lai automašīnas dzinējs būtu tīrs?
Tīrs automašīnas dzinējs nodrošina mazāku degvielas patēriņu, pagarina tā mūžu un uzlabo darbību. Tīrs dzinējs darbojas tieši tā, kā to paredzējis automašīnas ražotājs. Šādus rezultātus iespējams sasniegt, izmantojot degvielu ar piedevām, piemēram, Neste Futura.

Vai Neste Futura uzrāda vienlīdz labus rezultātus gan jaunām, gan vecām automašīnām?
Jā, dīzeļdegvielas un benzīna Neste Futura rādītāji ir identiski, neskatoties uz automašīnas izlaiduma gadu.

Ar ko atšķiras jaunā degviela Neste Futura no līdz šim pieejamās Neste degvielas?
Tai pievienotas augstas kvalitātes piedevas, kas padara to efektīvāku gan automašīnām ar benzīna, gan ar dīzeļdzinēju. Tā ir ideāli
piemērota visām automašīnām, neatkarīgi no to vecuma.

Kas liecina, ka jaunās degvielas piedevas ir uzlabotas?
Lai noteiktu optimālāko piedevu proporciju, Neste un degvielas piedevu piegādātāji ir veikuši neskaitāmus testus (laboratorijā, ar automašīnas dzinēju un reālos braukšanas apstākļos). Turklāt Neste lepojas ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi degvielas piedevu