Truck+

Truck+ ir degvielas uzpildes un norēķinu sistēma, kurā netiek lietota degvielas karte. Tas uzņēmumiem ļauj efektīvāk izmantot laiku un nodrošina precīzāku patēriņa uzskaiti.

Kā darbojas Truck+?

Truck+ gredzens tiek piestiprināts uz automašīnas degvielas tvertnes kakla. Tas aprīkots ar čipu, ar kura palīdzību tiek identificēts transporta līdzeklis, un auto vadītājam degvielas uzpildes stacijā nav jāizmanto maksājuma karte.

Neste degvielas pistolēm ir pievienots datu nesējs, kas, veicot uzpildi, savienojas ar degvielas tvertnei piestiprināto riņķi. Truck+ sistēma piefiksē iepildīto degvielas daudzumu un maksājuma summu. Katram Truck+ aprīkojumam tiek piešķirts identifikācijas numurs. Tas var būt transportlīdzekļa reģistrācijas numurs vai personalizēts izdentifikācijas numurs. Sistēma fiksē katru transakciju un reģistrē ikmēneša atskaitē.

 


Ieguvumi, lietojot Truck+ sistēmu:

  • Vēl ātrāka uzpilde un ietaupīts laiks.
  • Nav nepieciešama degvielas karte.
  • Nav jātērē laiks kartes ievietošanai un PIN koda ievadīšanai.

Drošība
Truck+ aprīkojums vienmēr ir kopā ar transporta līdzekli. Ierīci nav iespējams pašrocīgi atvienot, to nesabojājot. Atšķirībā no kartes, kad nozaudēšanas gadījumā kāds to var ļaunprātīgi izmantot, ar Truck+ šāda iespēja nepastāv.

Patēriņa kontrole
Degvielu iespējams iepildīt tikai degvielas tvertnē, kura aprīkota ar Truck+ sistēmu.

Ērta uzskaite
Katram Truck+ aprīkojumam ir savs identifikācijas numurs, kuram var tikt piešķirts transportlīdzekļa reģistrācijas numurs vai personalizēts identifikācijas numurs. Visas transakcijas tiek uzrādītas ikmēneša atskaitē.


Kā veikt degvielas uzpildi ar Truck+?

 

 

Izvēlieties degvielas uzpildes pistoli. 

 

 

 

Novietojiet degvielas uzpildes pistoli tvertnē tā, lai Truck + ierīce, kas atrodas uz pistoles, paliktu ārpus tvertnes vāciņa.

 

 

 

 

Savienojums ar sistēmu ilgst līdz 9 sekundēm. Uz ierīces 3 reizes nomirgo sarkana gaisma, degvielas sūknis ieslēdzas un varat sākt degvielas uzpildi.  

 

 

 

Kad degvielas uzpilde pabeigta, atlaidiet degvielas pistoles rokturi un novietojiet degvielas uzpildes pistoli sūknī, tam paredzētā vietā. 

 

 

Ja vēlaties saņemt čeku, to var izdrukāt no kases sistēmas. Izvēlieties degvielas tvertnes numuru, no kuras tika pildīta degviela un čeks tiks izdrukāts. 

 

 


Truck+ izmaksas

Starta komplekts:
gredzens  + čips - 20 EUR*

Ikmēneša nomas maksa vienam transportlīdzeklim:
pirmais gredzens - 5 EUR*
katrs nākamais - 3 EUR*

Truck+ tiek piegādāts 2-3 nedēļu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

* cenas norādītas bez PVN (21%)

Neste DUS, kurās pieejams Truck+ (saraksts tiks papildināts):

Lai pieteiktos Truck+ - zvaniet pa tālruni 66 013 355 vai rakstiet uz e-pastu neste.kartes@neste.com