Biežāk uzdotie jautājumi par Neste mobilo aplikāciju

Kas ir mobilais maksājums Neste biznesa klientiem?

Neste mobilā aplikācija ir droša un ērta mobilā lietojumprogramma, kas ļauj norēķināties par pirkumiem Neste degvielas uzpildes stacijās Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā, piesaistot lietotājam Neste Bizness virtuālo karti. Neste Bizness virtuālo karti pasūta par Neste Ekstranet atbildīgā persona uzņēmumā. Mobilie maksājumi ar Neste mobilo aplikāciju ir droši, jo tikai verificēti lietotāji var aktivizēt Neste Bizness virtuālo karti savā viedierīcē. Uzņēmuma darbiniekam, kurš izmantos izmantos Neste Bizness virtuālo karti, ir jālejupielādē Neste mobilā aplikācija. Neste mobilo aplikāciju var lejupielādēt no Google Play vai App Store, meklētājā ierakstot Neste. Lai aktivizētu mobilo maksājumu, nav nepieciešamas Neste Bizness plastikāta karte.

Kā pasūtīt un aktivizēt Neste Bizness virtuālo karti?

Lai pasūtītu Neste Bizness virtuālo karti, jums ir nepieciešama piekļuve Neste Ekstranetam. Lai saņemtu piekļuvi Neste Ekstraneta vietnei, nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu>>. Pasūtot Neste Bizness virtuālo karti Neste Ekstraneta vietnē, ir jānorāda Neste mobilās aplikācijas lietotāja tālruņa numurs, uz kuru tiks nosūtīts aktivizācijas kods. Aktivizācijas kods ir jāievada, pievienojot Neste Bizness virtālo karti Neste mobilajā aplikācijā. Aktivizācijas kods ir derīgs vienam lietotājam un izmantojams vienu reizi 14 dienu laikā. Ja lietotājs nav savlaicīgi aktivizējis mobilo maksājumu, to var atkārtoti nosūtīt Neste Ekstraneta vietnē. Ja esat jau lejupielādējis Neste mobilo aplikāciju un lietojat to kā privātpersona, esošajā neste mobilajā aplikācijā Neste Bizness virtuālā karte tiek pievienota kā papildus maksāšanas līdzeklis. Video instrukcija “Kā aktivizēt Neste Bizness virtuālo karti, ja man vēl nav Neste mobilā aplikācija”

Kā es varu piekļūt Neste Ekstraneta vietnei?

Lai saņemtu piekļuvi Neste Ekstraneta vietnei, nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu>>.

Vai mobilā maksājuma pakalpojums ir bezmaksas?

Jā.

Man jau ir Neste Bizness plastikāta karte, vai varu to pievienot Neste mobilajā aplikācijā?

Neste Bizness virtālā karte norēķiniem ar Neste mobilo aplikāciju un Neste Bizness plastikāta kartes ir dažādi maksājuma instrumenti. Jūs nevarat izmantot Neste Bizness plastikāta karti, lai aktivizētu mobilo maksājumu. Visi mobilie maksājumi ir jāaktivizē, pasūtot Neste Bizness virtuālo karti Neste Ekstraneta vietnē.

Kur var lejupielādēt Neste mobilo aplikāciju? Vai tā ir bez maksas?

Neste mobilo aplikāciju bez maksas var lejupielādēt no Google Play vai App Store, meklētājā ierakstot “Neste”.

Vai es varu lietot Neste mobilo aplikāciju jebkurā mobilajā ierīcē?

Neste mobilā aplikācija darbojas viedtālruņos OS platformās:

• iPhone: iOS 11 vai jaunāka versija

• Android: versija 4.1 vai jaunāka

Kā sākt lietot Neste mobilo aplikāciju?

Lejupielādējiet un reģistrējieties Neste mobilajā aplikācijā:

 • Izvēlieties valsti, kurā galvenokārt izmantojiet pakalpojumu.
 • Pieraksties ar esošo Neste Extranet kontu vai reģistrējies kā jauns lietotājs ar savu vārdu un uzvārdu, e-pastu, izveidojiet paroli.
 • Lai izmantotu mobilā maksājumu funkciju, aplikācijā kā maksāšanas līdzeklis ir jāpievieno Neste Bizness virtuālā karte, ievadot aktivizācijas kodu, kas tiek nosūtīts SMS veidā.
 • Izveidojiet savu personīgo PIN. Apstipriniet savu PIN. Jums ir iespēja aktivizēt arī biometrisko identifikāciju, lai padarītu uzpildes procesu ātrāku.
 • Sāciet lietot Neste mobilo aplikāciju. Ar izveidoto PIN vai biometrisko identifikāciju tiks apstiprināti mobilie maksājumi.
 • Atļaujiet aplikācijas piekļuvi savai atrašanās vietai. Tādejādi Neste mobilā aplikācija spēs identificēt staciju, kurā atrodaties. Piekļuve jūsu atrašanās vietai ir priekšnoteikums, lai izmantotu mobilo maksājumu un nodrošinātu piekļuvi tuvāko DUS sarakstam.
 • Obligāts nosacījums mobilās aplikācijas "Neste" izmantošanai ir aktīvs interneta pieslēgums (mobilie dati, Wi-Fi, u.c.). 

Kā uzpildīt degvielu, izmantojot Neste mobilo aplikāciju?

Novietojiet savu automašīnu pie vēlamā sūkņa un izslēdziet dzinēju. Izmantojot Neste mobilo aplikaciju, sadaļā “Uzpilde” izvēlies ikonu “Sākt uzpildi”. Izvēlieties sūkni, no kura veiksiet uzpildi. Sūkņa numurs tiek norādīts uz sūkņa 2 vietās ar sekojošu ikonu:

Izvēlieties maksāšanas līdzekli, ar kuru tiks veikta apmaksa. Ja Neste Bizness virtālā karte ir izvēlēta kā galvenais maksāšanas līdzeklis sadaļā “Karšu iestatījumi”, tad izvēli nav nepieciešams veikt un apmaksa notiks ar galveno maksāšanas līdzekli. Ievadiet Neste mobilajā aplikacijā izveidoto PIN kodu vai izmantojiet biometrisko identifikāciju, lai veiktu priekšapmaksu par degvielas, AdBlue vai vējstiklu šķidruma uzpildi.

 

Kā atrast tuvāko staciju?

Atļaujiet aplikācijas piekļuvi savai atrašanās vietai. Piekļuve jūsu atrašanās vietai ir priekšnoteikums, lai izmantotu mobilo maksājumu un nodrošinātu piekļuvi tuvāko DUS sarakstam. Izmantojot degvielas uzpildes stacijas meklēšanas funkciju Neste mobilajā aplikācijā, varat viegli atrast degvielas uzpildes stacijas, kurās iespējams veikt mobilos maksājumus.

Kas ir attālinātā uzpilde?

Attālinātā uzpilde ir pakalpojums, kas pieejams, izmantojot Neste mobilo aplikāciju. Pat neatrodoties Neste DUS, sūkni iespējams atvērt attālināti. Attālinātās uzpildes iespēju var ierobežot, veicot attiecīgo atzīmi Neste Ekstranet vietnē katrai Neste Bizness virtuālai kartei atsevišķi.

Kādās valodās es varu lietot Neste mobilo aplikāciju?

Neste mobilā aplikācija ir pieejama latviešu, igauņu, lietuviešu, somu, zviedru un angļu valodā. Neste mobilās aplikācijas valoda automātiski tiks iestatīta atkarībā no mobilās ierīces valodas uzstādījumiem. Lietotājs var mainīt Neste mobilās aplikācijas valodu sadaļā Vispārīgie iestatījumi.

Vai ir droši maksāt par degvielu, izmantojot Neste mobilo aplikāciju?

Jā. Katrs pirkums jāapstiprina ar Neste mobilajā aplikācijā izveidotu PIN kodu vai biometrisko identifikāciju.

Kā es varu mainīt produktu ierobežojumus Neste Bizness virtuālai kartei?

Neste Bizness virtuālās kartes produktu ierobežojumus katrai kartei atsevišķi jūs varat mainīt savā Neste Ekstranets vietnē. Neste Ekstranets sadaļā “Kartes” ir pieejams virtuālo karšu saraksts. Sarakstā atrodiet to karti, kurai vēlaties mainīt produktu ierobežojumus un noklikšķiniet uz “Iestatījumi”. Ja nepieciešams, varat veikt izmaiņas, kas tiek aktivizētas 15 minūšu laikā.

Kā es varu sekot līdzi transportlīdzekļa degvielas patēriņam?

Ja vēlaties pārraudzīt, cik daudz degvielas patērē transportlīdzeklis, varat pieprasīt, lai Neste mobilās aplikācijas lietotājs, uzpildot degvielu, norāda transporta parka uzskaites numuru. Funkcionalitāti varat aktivizēt, pasūtot jaunu virtuālo karti vai mainot iestatījumus esošai virtuālai kartei. Lietotājs nevar sākt uzpildīt degvielu, ja šī informācija nav aizpildīta. Transporta parka uzskaites numurs var būt tikai skaitlis (līdz 7 cipari). 

(Pakalpojuma atskaišu izveide ir izstrādes stadijā. Jūs varēsiet redzēt vēsturiskos uzpildes datus brīdī, kad tas tiks aktivizēts)

Kā es varu sekot līdzi transportlīdzekļa nobraukumam?

Ja vēlaties pārraudzīt transportlīdzekļa nobraukumu, varat pieprasīt,varat pieprasīt, lai Neste mobilās aplikācijas lietotājs, uzpildot degvielu, norāda tā brīža odometra rādījumu. Funkcionalitāti varat aktivizēt, pasūtot jaunu virtuālo karti vai mainot iestatījumus esošai virtuālai kartei.

(Pakalpojuma atskaišu izveide ir izstrādes stadijā. Jūs varēsiet redzēt vēsturiskos uzpildes datus brīdī, kad tas tiks aktivizēts)

Kā tiks izrakstīts rēķins par degvielu?

Rēķins par veiktajiem pirkumiem ar Neste Bizness karti tiek izrakstīts reizi mēnesī.

Kāpēc izvēlēties Neste mobilo aplikāciju uzņēmumiem?

Drošība - mobilais maksājums ar Neste mobilo aplikāciju uzņēmumiem tiek aktivizēts no Neste Ekstraneta vietnes, pasūtot Neste Bizness virtuālo karti. Tikai uzņēmuma vadītājs/pārstāvis, kam ir piešķirta pieeja Neste Ekstraneta tiešsaistes vietnei, var veikt karšu pasūtīšanu, bloķēšanu vai pirkumu/pakalpojumu ierobežojuma maiņu.

Ātrums un laika ekonomija - Jaunas Neste Bizness virtuālās kartes pasūtīšana notiek reāllaikā un norēķinus ar Neste mobilo aplikāciju ir iespējams veikt, kolīdz virtuālā karte tiek pievienota Neste mobilajā aplikācijā.

Kontrole - pārvaldiet Neste mobilās aplikācijas lietotājus vienuviet Neste Ekstranets tiešsasites vietnē.

Kādas ir Neste bizness virtuālās kartes priekšrocības attiecībā pret plastikāta karti?

 • Jaunas Neste Bizness virtuālās kartes pasūtīšana, norēķiniem ar Neste mobilo aplikāciju notiek reāllaikā Neste Ekstraneta vietnē.
 • Esošās virtuālās kartes bloķēšanu ir iespējams veikt reāllaikā Neste Ekstraneta vietnē
 • Pirkuma limitu maiņu katrai kartei atsevišķi iespējams veikt gandrīz reāllaikā (informācija tiek atjaunota ik pēc 15 min) Neste Ekstraneta vietnē.
 • Laika ekonomija - Aplikācijas lietotājs var aktivizēt degvielas sūkni un mobilo maksājumu, neizkāpjot no automašīnas salona. Atliek tikai ievietot degvielas pistoli auto uzpilde bākā.
 • Attālinātā uzpilde - Pat neatrodoties Neste DUS, sūkni iespējams atvērt attālināti un atļaut automašīnas vadītājam uzpildīt degvielu. Attālinātās uzpildes iespēju var ierobežot, veicot attiecīgo atzīmi Neste Ekstraneta vietnē katrai Neste Bizness virtuālai kartei atsevišķi.
 • Atrodiet sev tuvāko/ērtāko Neste DUS, izmantojot DUS meklēšanas iespējas turpat aplikācijā. Atlasiet DUS sarakstu pēc nepieciešamajiem produktiem vai pakalpojumiem un izvēlieties sev ērtāko.
 • Sekojiet līdzi transportlīdzekļa nobraukumam - Ja vēlaties pārraudzīt transportlīdzekļa nobraukumu, varat pieprasīt, lai aplikācijas lietotājs, uzpildot degvielu, norādītu informāciju par tā brīža transportlīdzekļa nobraukumu. Aktivizējiet šo nosacījumu Neste Ekstraneta vietnē katrai virtuālai kartei atsevišķi. (pakalpojums izstrādes stadijā)
 • Sekojiet līdzi transportlīdzekļa degvielas patērinam - Ja vēlaties pārraudzīt, cik daudz degvielas patērē transportlīdzeklis, varat pieprasīt, lai aplikācijas lietotāji, uzpildot degvielu, norāda transportlīdzekļa ID. Lietotājs nevar sākt uzpildīt degvielu, ja šī informācija nav aizpildīta. Aktivizējiet šo nosacījumu Neste Ekstraneta vietnē katrai virtuālai kartei atsevišķi. (pakalpojums izstrādes stadijā)
 • Degvielas karte vienmēr līdzi. Degvielas kartes nereti tiek nozaudētas, telefoni tiek nozaudēti krietni retāk.

Kāds ir vienas uzpildes limits, norēķinoties par degvielu ar Neste mobilo aplikāciju?

Vienā uzpildes reizē ir iespējams uzpildīt produktus līdz 800 EUR vērtībā.