Labdarības projekts

Labdarības projekts "Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas"

Mūsu virsmērķis ir rūpēties par planētu, kādu to atstāsim saviem bērniem. Tādēļ 2020.gadā, atzīmējot Neste 30gadu darbību Latvijā, vēlamies dāvināt 100 ilgtspējīgus "Neste zīdaiņa pūriņus" mazuļiem, kas dzimuši Rīgas Dzemdību namā, tādējādi aicinot izdarīt atbildīgu izvēli jau no pirmās bērna dzīves dienas. 

Katru mēnesi, sākot no 2020.gada jūnija, pūriņus varēs saņemt tie bērniņi, kuri būs dzimuši attiecīgā mēneša 30.datumā. 

Katrā "Neste zīdaiņu pūriņā" atlasīti tikai videi draudzīgi un ilgtspējīgi apģērbu un higiēnas preces, tādējādi nodrošinot iespēju jaunajiem vecākiem jau no pirmās dzīves dienas savam mazulim sniegt apzinātu iespēju dzīvot tīrākā un dabiskā vidē. 

Lielākā daļa no "Neste zīdaņa pūriņā" iekļautajām mantām ir no Zviedrijas zīmola Lindex apģērbu klāsta. Lindex zīdaiņu apģērbu kolekcija darināta no ilgtspējīgiem materiāliem neitrālos dabiskos toņos. Apģērbu audumam ir mīksta struktūra, tie ilgi kalpo, jo, bērnam augot, apģērba izmēru var pielāgot. Uzmanību piesaista arī interesantā apģērba apdruka. Lindex bērnu apģērbu kolekjcijās izmanto dabīgo kokvilnu vai otrreiz pārstrādātus materiālus, un dabīgās kokvilnas izstrādājumi vienmēr ir GOTS sertificēti. 

Labdarības projektā "Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas"  Rīgas Dzemdību nama 3., 4. un 6. stāvā ir izveidota un uzstādīta arī īpaša instalācija- fotosiena, pie kuras ikviena laimīgā ģimene ar magnētiņiem var salikt sava jaundzimušā bērniņa vārdu un dzimšanas datumu, tādējādi iemūžinot skaisto mirkli, kad bērniņš ir ieradies šajā pasaulē. 

Unikālais projekts "Neste zīdaņa pūriņš" darbojas saskaņoti ar Neste globālo misiju un turpina uzņēmuma sociālo iniciatīvu Latvijā- "A Planēta", kurā Neste aicina pievērst uzmanību ikdienas paradumiem un ar rāliem darbiem "atgriezties pilnvērtīgā dzīvē uz vienīgās planētas, kas mums ir, jeb "A Planētas", jo citas planētas mums vienkārši nav. Esam pārliecināti, ka katrs solis pretim zaļākai ikdienai ir nozīmīgs, un cer, ka ikviena videi draudzīga ideja iedvesmo nākamajai. Plašāka informācija par sociālo iniciatīvu "A Planēta" pieejama www.aplaneta.lv 

Kā pieteikties pūriņam, un kas to varēs saņemt? 

Savā 30 gadu jubilejas Latvijā gadā Neste dāvinās 100 "Neste zīdaiņu pūriņus" 100 Rīgas Dzemdību namā dzimušajiem mazuļiem. Katru mēnesi, sākot no 2020. gada jūnija, īpašo pūriņu varēs saņemt mazuļi un viņu vecāki, kas ir Latvijas iedzīvotāji. Pūriņus varēs saņemt tie bērniņi, kas būs dzimuši attiecīgā mēneša 30. datumā. 

Lai šo dāvinājumu varētu saņemt, Rīgas Dzemdību nama Mātes un bērnu aprūpes nodaļā personāls piedāvās aizpildīt pavisam vienkāršu pieteikumu. 

Piekrītot pieņemt šo bezmaksas pūriņu, viens no mazuļa vecākiem (kas parakstīs šo pieteikumu) vienlaikus arī apliecinās, ka piekrīt publicitātes aktivitātēm (piemēram, nofotogrāfēties ar dāvanā saņemto pūriņu, sniegt īsu komentāru un atļaut šo informāciju izmantot komunikācijas aktivitātēs). 

Pūriņu jaunie vecāki saņems dienā, kad būs gatavi doties mājās un izrakstīsies no Rīgas Dzemdību nama. 

Pūriņam var pieteikties ikviens, taču tajā iekļautais manu saturs netiek atlīdzināts naudā.