Mērķis, vīzija un vērtības

Mūsu mērķis: radīt veselīgāku planētu mūsu bērniem

Viss ko darām kalpo vienam mērķim - radīt veselīgāku planētu mūsu bērniem. Pēdējo desmit gadu laikā Neste transformācijas ceļš ir aizvedis uzņēmumu no vietējā naftas pārstrādes uzņēmuma līdz kļūšanai par pasaules līderi atjaunojamo un cirkulāro risinājumu jomā.

Mūsu mērķis liek mums meklēt jaunus veidus, kā samazināt atmosfērā izdalītā oglekļa daudzumu un ieviest jaunus cirkulāros risinājumus, lai atkal un atkal atkārtoti izmantotu oglekli. Mūsu mērķis ir kļūt par pasaules līderi atjaunojamo un cirkulāro risinājumu jomā.

Mēs esam iesaistīti cīņā pret klimata pārmaiņām un aprites ekonomikas veicināšanā

Neste saviem klientiem transporta, aviācijas, polimēru un ķīmisko vielu nozarē palīdz veidot biznesu ilgtspējīgāku. Mēs vēlamies būt pārmaiņu platforma, kur notiek diskusijas, tiek izstrādātas inovācijas un rasti risinājumi.

Mūsu vīzija: kopā virzīt ceļu uz ilgtspējīgāku nākotni

Mūsu vīzija, kas virza ceļu uz ilgtspējīgāku nākotni kopā, liecina, ka ticam sadarbībai un vēlamies aktīvi iesaistīties ilgtspējīgākas nākotnes veidošanā. Mēs piedalāmies savas nozares attīstībā kopā ar attiecīgajām asociācijām, NVO un aktīvi iesaistāmies atklātā dialogā ar visām mūsu ieintersētajām pusēm. Mēs atbalstām likumdevēju un citu lēmumu pieņēmēju darbu, piedāvājot savas jomas zināšanas un informāciju lēmumu pieņemšanas atbalstam. Mēs sadarbojamies ar vairākām starptautiskām universitātēm un pētniecības iestādēm. 
 

Mūsu vērtības: mūsu panākumi balstās uz mūsu atjaunotajām vērtībām

Vērtības ir mūsu ikdienas centrā. Tie ir saskaņoti ar mūsu uzņēmuma mērķi un atspoguļo mūsu stratēģiju - ātrāk, drosmīgāk un kopā.

  • Mums rūp vide, sabiedrība un nākamās paaudzes, taču vienlaikus esam atbildīgi par veiksmīga biznesa veidošanu.
  • Mums rūp vienam otra un arī visu apkārtējo cilvēku drošība un labklājība.
  • Šajā piedzīvojumā mēs iekļaujam un laipni aicinām ikvienu, rūpēdamies par daudzveidību un ikviena tiesībām būt viņiem pašiem.

  • Mēs uzņemamies vadošo lomu, izpētot sniegtās iespējas un radot jaunus risinājumus.
  • Mēs tiecamies uz atjaunošanu un izcilību novatoriskā veidā, kādā mēs strādājam un veicam uzņēmējdarbību.
  • Mēs uzdrīkstamies ātri domāt, ātri rīkoties un arī ātri mācīties. Godīgas sarunas un nepārtraukta attīstība ir mūsu domāšanas kodols.

  • Mēs kopā sasniedzam savus mērķus.
  • Mēs vienojam mūsu cilvēkus, klientus, partnerus un sabiedrību – sadarbība un inovācijas ir mūsu panākumu atslēga.
  • Mēs viens otru iedrošinām un kopā augam, daloties zināšanās un sniedzot atgriezenisko saiti.