Neste degviela

PAR NESTE:

INOVATĪVA RAŽOŠANA.
Neste pārstrādes eksperti ir atzīti par vadošajiem pasaulē un ne velti. Neste bija pirmie, kas tirgū sāka piedāvāt bezsēra degvielu, kas ir ar samazinātu CO2 izmešu apjomu. Tagad tā jau ir kļuvusi par ikdienu. Vairāk nekā 5000 Neste darbinieku strādā, lai no jēlnaftas iegūtu premium klases degvielu un 150 citus naftas produktus ar augstu pievienoto vērtību. Neste atjaunojamo resursu degviela autotransportam un citi atjaunojamo resursu produkti ir daļa no risinājumiem mainīgajos klimatiskajos apstākļos. Izmantojot Neste atjaunojamo dīzeļdegvielu, kas ir ražota no 100% atjaunojamo resursu, iespējams samazināt emisijas par 40-90% visā tā dzīvescikla laikā salīdzinājumā ar fosilo dīzeļdegvielu.

ILGTSPĒJĪGS RISINĀJUMS KLIMATA IZMAIŅĀM.

Neste ir kļuvis par vadošo atjaunojamo resursu dīzeļdegvielas ražotāju pasaulē ar kopējo kapacitāti vairāk kā 2 miljoni tonnu gadā. Neste ir arī lielākais atjaunojamo degvielu ražotājs pasaulē, kas ražošanas procesā izmanto atkritumus. Neste atjaunojamā dīzeļdegviela Neste My ir klasificējama kā hidroginētā augu eļļa (HVO), kamēr pirmās paaudzes biodīzeļdegviela (FAME) tiek iegūta esterificēšanas procesa rezultātā. Neste atjaunojamā dīzeļdegviela ir premium kvalitātes degviela salīdzinājumā ar tradicionālo bio dīzeļdegvielu.
DROŠA TRANSPORTĒŠANA.
No Neste rūpnīcām gadā tiek transportēts vairāk nekā 15 miljoni tonnu jēlnaftas, degvielas un citu naftas produktu. Kuģi nogādā produktus uz Eiropu, Kanādu, ASV un Baltijas reģionu, tai skaitā, Latviju.
MODERNA UZGLABĀŠANA.
Lai nodrošinātu pilnu produktu kvalitātes kontroli, Neste termināļi ir izvietoti stratēģiski svarīgākajos punktos – Somijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. Jau vairāk kā 20 gadus Rīgas Brīvostas teritorijā darbojas Neste Latvija terminālis. Tajā tiek veikta naftas produktu pārkraušana un uzglabāšana. Šeit degviela tiek saņemta no kuģiem piestātnē un uzglabāta rezervuāros, lai pēcāk to nodotu degvielas vedējiem, kas to nogādā Neste stacijās. Neste Latvija terminālis izmanto vismodernākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu drošu ekspluatāciju, apmāca darbiniekus profesionālam darbam, kā arī pievērš īpašu uzmanību apkārtējās vides aizsardzībai un naftas produktu nemainīgai kvalitātei.

ĀTRA UN ĒRTA UZPILDE.
Neste ir tirgus līderis degvielas mazumtirdzniecībā Somijā un viens no vadošajiem tirgus dalībniekiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā. Kopumā Neste veido vairāk nekā 1100 degvielas uzpildes staciju tīkls. Neste degvielas vedēji nogādā degvielu uz automātiskajām uzpildes stacijām visā Latvijas teritorijā. Neste staciju mūsdienīgais aprīkojums izslēdz jebkādu apkārtējas vides ietekmi uz degvielas kvalitāti. Degvielas uzpilde Neste ir ātra, ērta, droša un vienmēr par iespējami zemāko cenu tirgū.
LAIMĪGS CEĻŠ.
No Neste stacijas aizbrauc autovadītājs, kurš ciena savu laiku, novērtē degvielas kvalitāti un kuram rūp saprātīgi izdevumi. Gada laikā pie mums degvielu uzpilda vairāk nekā 6 miljonus reižu.