Pārlekt uz galveno saturu

Izvēloties Neste Bizness karti, saņemiet visaugstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus, katram klientam pielāgotu atlaižu politiku, kā arī ērtus un noderīgus biznesa kontroles un uzskaites rīkus!

Juridiskām personām

Neste Bizness karte

Neste Bizness karte ir lielisks pavadonis jūsu biznesa gaitās. Neste Bizness kartes klienti saņem visaugstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus, katram klientam pielāgotu atlaižu politiku un nosacījumus, kā arī ērtus un noderīgus biznesa kontroles un uzskaites rīkus.
Mobilais maksājums

Neste Bizness mobilā aplikācija

Neste mobilā aplikācija uzņēmumiem ir Neste Bizness karšu klientiem īpaši izstrādāts pakalpojums, kas nodrošina degvielas iegādi Neste DUS Baltijas valstīs un Somijā; samazina laiku, kas tiek veltīts degvielas karšu administrēšanai; nodrošina lielākas kontroles iespējas.
Neste vairumtirdzniecība

Degvielas piegāde vairumtirdzniecībā

Mūsu vairumtirdzniecības klienti augsti novērtē Neste degvielas kvalitāti, operatīvo degvielas piegādi un to, ka vasaras periodā mūsu dīzeļdegvielai netiek pievienota biodegviela no rapšu sēklu eļļas. Augstā produktu kvalitāte nodrošina izcilas degvielas uzglabāšanas īpašības.
Klientu atbalsts

Klientu atbalsts

Meklējiet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem vai sazinieties ar mūsu korporatīvo klientu apkalpošanas speciālistiem visdažādāko situāciju un jautājumu risināšanā.
Neste produkti

Produktu kvalitāte

Pateicoties zinātniskajai pētniecībai un produktu ražošanai četrās Neste rūpnīcās Eiropā un Singapūrā, Neste ir profesionāļi savā jomā un nodrošina to, lai mūsu klientiem vienmēr ir pieejam visaugstākās kvalitātes produkti.
Neste DUS karte

DUS pārklājums

Uzpildies kādā no 76 Neste degvielas uzpildes stacijām visā Latvijā. Neste DUS saraksts, produktu un pakalpojumu apkopojums vienuviet.