Neste Futura

Neste Futura degviela satur piedevas, kas ļauj uzturēt benzīna un dīzeļa dzinējus tīrākus. Tas ir galvenais priekšnoteikums, lai nodrošinātu:

  •     mazāku degvielas patēriņu
  •     labāku dzinēja darbību
  •     ilgāku dzinēja mūžu

Neste Futura benzīns novērš degvielas padeves sistēmas aizsērējumu un nogulsnējumus uz ieplūdes vārstiem, uztur degvielas padevi vienmērīgu un dzinēja jaudu – stabilu, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, uzlabot dzinēja darbību un paildzināt tā mūžu.
Neste Futura dīzeļdegviela nepieļauj degvielas padeves sistēmas aizsērējumu, uztur dīzeļdegvielas padevi vienmērīgu un dzinēja jaudu – stabilu, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, uzlabot dzinēja darbību un paildzināt tā mūžu. Tāpat Neste Futura dīzeļdegvielas sastāvā ir pretrūsas sastāvdaļa, kas aizsargā degvielas sistēmu no rūsas, un putošanos samazinoša sastāvdaļa, kas padara degvielas uzpildi ātrāku un drošāku.

Visi Neste Futura produkti tiek piegādāti no “Neste” rūpnīcas Porvo, Somijā, kas ir viena no Eiropas modernākajām naftas pārstrādes rūpnīcām.

Neste degvielas uzpildes stacijās ir pieejami šādi produkti:

  • Neste Futura 95
  • Neste Futura 98
  • Neste Fututra dīzeļdegviela

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Neste Futura degviela?
Augstas kvalitātes degviela ar mūsdienu prasībām atbilstošām piedevām. Tā saglabā automašīnas dzinēju tīru, kas ļauj samazināt degvielas patēriņu, uzlabot dzinēja darbību un pagarināt tā mūžu.

Kādēļ ir svarīgi, lai automašīnas dzinējs būtu tīrs?
Tīrs automašīnas dzinējs nodrošina mazāku degvielas patēriņu, pagarina tā mūžu un uzlabo darbību. Tīrs dzinējs darbojas tieši tā, kā to paredzējis automašīnas ražotājs. Šādus rezultātus iespējams sasniegt, izmantojot degvielu ar piedevām, piemēram, Neste Futura.

Vai Neste Futura uzrāda vienlīdz labus rezultātus gan jaunām, gan vecām automašīnām?
Jā, dīzeļdegvielas un benzīna Neste Futura rādītāji ir identiski, neskatoties uz automašīnas izlaiduma gadu.

Ar ko atšķiras jaunā degviela Neste Futura no līdz šim pieejamās Neste degvielas?
Tai pievienotas augstas kvalitātes piedevas, kas padara to efektīvāku gan automašīnām ar benzīna, gan ar dīzeļdzinēju. Tā ir ideāli
piemērota visām automašīnām, neatkarīgi no to vecuma.

Kas liecina, ka jaunās degvielas piedevas ir uzlabotas?
Lai noteiktu optimālāko piedevu proporciju, Neste un degvielas piedevu piegādātāji ir veikuši neskaitāmus testus (laboratorijā, ar automašīnas dzinēju un reālos braukšanas apstākļos). Turklāt Neste lepojas ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi degvielas piedevu pētījumos.