Robert Paulig Roastery

 

 ZĪMOLA STĀSTS 

Robert Paulig Roastery ir kafijas grauzdētājs, kas grauzdēšanas nozarē strādā jau vairāk kā 30 gadus. 

UZŅĒMUMA VĒRTĪBAS: 

  SVAIGA PRODUKCIJA - kafija grauzdētavā nonāk no uzticamiem partneriem, kas garantē kafijas kvalitāti. Kafijas ceļš ir caurskatāms -100% verificēta kafija. 

  KVALITATĪVA PRODUKCIJA - kafija tiek grauzdēta 20, 40 vai 70 kg daudzumos, klientam piedāvājot vienmēr svaigu kafiju, kas nodrosinā efektivitāti visos veidos. 

  ILGTSPĒJĪBA - grauzdēšanā tiek izmantota tikai biogāze vai saules enerģija. 

  MAZA GRAUZDĒTAVA AR MANTOJUMU - grauzdētavā strādā deviņi darbinieki. Kā daļa no Paulig ģimenes uzņēmuma, šī grauzdētava ir viena no vecākajām kafijas grauzdētavām Somijā. 2019.gadā tā tika nominēta kā labākā grauzdētava Somijā. 

 

 KORPI

Easy Deli veikalos klientiem ir iespēja baudīt Robert Paulig Roastery KORPI kafijas grauzdējumu. Ikvienā tās tasītē var sajust Ziemeļu dabas trauslumu. 

KORPI no somu valodas nozīmē mūžzaļs mežs. Kafijas pupiņas ir ar tumšas kafijas toni, bet to līdzsvaro maigs ogu pieskāriens. 

Kafijas izcelsme/ apvidus/ augstums: 

Brazīlija / Kerrado 900 - 1000 m

Kolumbija/ Santander/ 1400 - 1800 m

Kenija / Kiamba / 1550 - 1900 m

 

"Es eju pa meža taku, līdz attālinos no civilizācijas šūpuļa. Meža paklājs liekas neaizskarts. Es paskatos augšup, lai sadzirdētu vēju. Šī ir vieta, kurai es piederu. Es apsēžos un malkoju kafiju".

ILGTSPĒJA 

- Saules enerģija kafijas grauzdēšanas procesā

Robert Paulig Roastery grauzdētava jumtu ir izmantojuši kā lielu saules elektrostaciju, kur izvietoti saules paneļi, kas darbojas kopš 2018.gada pavasara. Aptuveni 2000 kvadrātmetru grauzdētavas jumta, 500 m2 ir pārklāti ar saules paneļiem, kas katru gadu nodrošina apmēram 45 MWH atjaunojamās enerģijas, lai segtu nepieciešamību pēc elektroenerijas, kas rodas grauzdējot kafiju. Papildus saules enerģijai, Robert Paulig Roastery izmanto arī biogāzi. 

(Avots: https://www.robertpauligroastery.fi)

- 100% sertificēta kafija

Lielākā daļa Robert Paulig Roastery kafijas nāk no partnerības projektiem, kurus izveidojuši ar saviem partneriem kafijas izcelsmes valstīs. Izmantojot šos partnerības projektus, uzņēmums sasniedzis vairāk kā 100 000 kafijas audzētājus, sekmējot ilgtspējīgu un ienesīgu lauksaimniecības praksi. Partnerības projekti ir projekti, kuros uzņēmums apvieno laiksaumniekus noteiktā apgabalā, sniedzot informāciju un praktisku atbalstu par jautājumiem, kas saistīti ar kafijas ražotāju darbu un labklājību. Pasākumi ietver, piemēram, apmācība videi draudzīgākai lauksaimniecības praksei, labāku kafijas apstrādes sistēmu izveidi u.tml. Turklāt uzņēmums palīdz maziem lauksaimniekiem saņemt sertifikātu.