Klientu attiecību pārvaldība

Mēs apkopojam personas datus, lai pārvaldītu klientu attiecības ar Jums. Lielākajā daļā gadījumu mēs tieši no Jums saņemam personas datus, piemēram, kad reģistrējat Neste karti vai kad Jūs no mums iegādājāties produktus vai pakalpojumus. Klientu piesaistes nolūkos mēs apkopojam kontaktinformāciju no uzņēmumu tīmekļa vietnēm. Mēs izmantojam arī no trešajām pusēm iegādātus datus, kā arī no partneriem saņemtus datus. Šādos gadījumos trešā puse ir apliecinājusi, ka tai ir tiesības apkopot un izpaust datus. Mēs izmantojam šos datus šādiem mērķiem:
  • Sniegt pakalpojumus vai produktus, kurus esat pasūtījis pie mums. Tas ietver pasūtījuma pieņemšanu, pasūtījuma piegādi un ar šo pasūtījumu saistīto rēķinu apstrādi. Vajadzības gadījumā mēs arī izmantojam Jūsu personas datus, lai iekasētu no Jums nokavētos maksājumus. Visas šīs darbības izriet no līgumiem, kas noslēgti ar Jums, un tie ir nepieciešami mūsu saistību izpildei, kas izriet no klientu attiecībām ar Jums.
  • Sniegt Jums svarīgu informāciju par produktu drošības datu lapās.
  • Lai novērtētu Jūsu kredītspēju saistībā ar pasūtījumu un, ja piesakāties Neste kartei, iestatīt Jūsu kredīta limitu. Tā ir līguma prasība: mums ir jāizvērtē kredītspēja, pirms varam pieņemt mūsu vienošanos. 
  • Lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem par mūsu pakalpojumiem vai produktiem vai citiem pieprasījumiem, atkarībā no Neste valsts atrašanās vietas mēs reģistrējam klientu apkalpošanas un kredīta kontroles tālruņa zvanus, e-pastus un tērzēšanas gadījumus. Mēs vienmēr paziņosim Jums iepriekš par ierakstīšanu. Mūsu likumīgās uzņēmējdarbības intereses ir uzlabot mūsu pakalpojuma kvalitāti, un mēs izmantojam ierakstītos datus, lai pierādītu, uzturētu un uzlabotu mūsu klientu servisu. 
  • Lai nosūtītu Jums mārketinga paziņojumus, piemēram, aptaujas un informatīvos izdevumus, un iesaistītu tirgus izpētē, kas ir būtiska, lai uzturētu mūsu klientu attiecības ar Jums - vienmēr saskaņā ar Jūsu saziņas vēlmēm. Jums vienmēr ir tiesības atteikties no šādas saziņas.
  • Saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem mums ir jārīkojas ar pienācīgu rūpību, lai ievērotu ekonomiskās sankcijas, novērstu nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un apkarotu teroristu finansēšanu, kā arī ziņotu attiecīgajām iestādēm par aizdomīgiem uzņēmējdarbības darījumiem.
Lai nodrošinātu precīzu Jūsu informācijas apstrādi, ar ārpakalpojumu sniedzēju palīdzību papildinām Jūsu sniegto informāciju un atjauninām to.
 
Apkopojam arī Jūsu datus, ja izmantojat mūsu pakalpojumus, piemēram, ja maksājat ar savu Neste karti vai Neste mobilo aplikāciju vai kaut ko pērkat mūsu stacijās. Mēs izmantojam šādus datus mūsu likumīgajām uzņēmējdarbības interesēm, lai uzlabotu klientu pieredzi sadarbībā ar mums un attīstītu mūsu pakalpojumus un produktus, lai apmierinātu viņu intereses un vajadzības.

Citi tiešsaistes pakalpojumu lietotāji

Izmantojot mūsu tīmekļa vai mobilos pakalpojumus un piedaloties konkursos, balvu izlozēs vai aptaujās vai abonējot mārketinga materiālus, piemēram, mūsu informatīvos izdevumus vai preses paziņojumus, Jūs sniedzat mums savu personisko informāciju. Mēs arī apkopojam Jūsu informāciju, reģistrējoties pasākumiem vai piesakoties sponsorēšanas programmām mūsu tīmekļa vietnē. 
Daži no mūsu pakalpojumiem ir pieejami tikai reģistrētiem lietotājiem, tāpēc to izmantošanai var būt nepieciešams izveidot Neste kontu. Mēs izmantosim Jūsu personiskos datus ar Jūsu piekrišanu ‒ lai Jūs varētu piedalīties šādās darbībās vai lai mēs varētu Jums nosūtīt materiālus, ko esat pieprasījis. Ņemot vērā Jūsu apmeklējumu mūsu tīmekļa vietnē, varam arī mārketingu orientēt uz Jums citos tiešsaistes pakalpojumos, piemēram, Facebook.