Datu apstrāde sociālo tīklu konkursos

Neste Latvija savos sociālo tīklu vietnes privātuma politika:

Piedaloties "Neste Latvija" sociālo tīklu vietnes lapās, konkursa dalībnieks apzinās, ka viņš nodod savus personas datus (vārds, uzvārds), kas pieejami sociālo tīklu lapā, SIA "Neste Latvija" rīcībā. Jūsu personas dati tiek izmantot tikai konkursa vajadzībām un lai identificētu uzvarētāju un balvu saņēmēju, kā arī, lai iekļautu Jūsu vārdu un uzvārdu konkursa protokolā/ balvas pieņemšanas- nodošanas aktā.

Personas dati, kas tiek ievākti konkursu ietvaros, tiek glabāti 30 dienas no konkursa aktivizēšanas dienas.

Konkursa dalībnieks ir tiesīgs bez jebkādām negatīvām sekām atsaukt savu piekrišanu datu apstrādei. Atsaucot savu piekrišanu, konkursa dalībnieks vairs nepiedalās balvu izlozē. Šāds atsaukums sūtāms uz e-pastu: neste.latvija@neste.com

Pretenzijas par konkursa rīkošanu un/vai norisi jāsūta elektroniski uz e-pasta adresi: neste.latvija@neste.com 30 dienu laikā no konkursa aktivizēšanas dienas, pilnībā izklāstot iebildumus un pamatojumu. Pretenzijas, kas iesniegtas pēc 30 dienām, netiek izskatītas un tās tiek uzskatītas par novēlotām.

"Neste Latvija" ir tiesības grozīt vai mainīt konkursa noteikumus, publiskojot grozījumus un izmaiņas sociālo tīklu lapas vietnēs pie konkrētas publikācijas, kas saistīta ar konkursu.

Konkursa balvu izsniegšana:

Balvu iespējams izņemt "Neste Latvija" birojā- Bauskas ielā 58a, Rīga, LV-1004, biroja darba laikā. Izsniedzot balvu, tiks pārbaudīta Jūsu identitāte un neatbilstības gadījumā tās izsniegšana tiks atcelta.

Konkursa laimētājs, kurš dzīvo ārpus Rīgas, "Neste Latvija" piedāvā balvu nosūtīt uz kādu no Omnivas pakomātiem (informāciju par sūtījumu "Neste Latvija" precizē privātā vēstulē, vienojoties ar balvas laimētāju)

Konkursos, kuros balva ir digitāla (kupons/ digitālas biļetes un ielūgumi), "Neste Latvija" šo balvu nosūta uz laimētāja sociālo tīklu vietnes profilu vai, precizējot informāciju privātā vēstulē, tiek noskaidrota laimētāja e-pasts. Līdzko laimētājs ir saņēmis balvu- "Neste Latvija" aicina atbildēt e-pasta vēstulē ar tekstu- Saņemts.