Ģimenes karte

SIA Neste Latvija ir pievienojusies Latvijas Goda ģimeņu atbalsta programmai un piešķir atlaidi 2,5 eiro centu apmērā par katru litru degvielas iegādei Neste degvielas uzpildes stacijās (DUS) visā Latvijā. Tagad ikviena Latvijas daudzbērnu ģimene ar 3+ Ģimenes karti varēs iegādāties benzīnu un dīzeļdegvielu Neste DUS tīklā lētāk.
Tām daudzbērnu ģimenēm, kuru īpašumā ir Neste Privātpersonu karte arī ar atlaidi 1,5 eiro centu apmērā, atlaide tiek summēta kopā ar 3+ Ģimenes kartes atlaidi, tādējādi saņemot ietaupījumu 4 eiro centu apmērā par katru degvielas litru. Citas atlaides vai bonusi netiek piešķirti.
Lai saņemtu atlaidi degvielas uzpildei, aicinām pirms maksāšanas līdzekļa (skaidra nauda, bankas karte, Neste degvielas karte privātpersonām) ievietot 3+ Ģimenes karti. Ja maksājumu veiksiet ar Neste Privātpersonu karti, tad atlaides par abu karšu lietošanu summēsies kopā.
Latvijas Goda ģimenes apliecība 3+ Ģimenes karte ir valsts veidota atbalsta sistēma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem. Šīs kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.
Pieteikuma veidlapa 3+ Ģimenes kartei atrodama www.godagimene.lv, sadaļā “Piesakies kartei”.