24.9.2021 - 11:37

Neste atklāj jau piekto Easy Deli bezkontakta pašapkalpošanās veikalu

Šodien, 24. septembrī, Neste atver piekto Easy Deli bezkontakta pašapkalpošanās veikalu, kas atrodas Tīnūžos (“Baroni”, Tīnūžu pagasts). Pirmais Neste Easy Deli veikals Latvijā tika atvērts pirms diviem mēnešiem, 27. jūlijā, Rīgā, Lielirbes ielā 30, kurā apmeklētāji var iepazīties ar Neste ilgtspējīgajiem risinājumiem, mūsdienīgākajām tehnoloģijām un īpaši atlasīto preču sortimentu. 

“Ar prieku atklājam piekto un šogad noslēdzošo Easy Deli bezkontakta pašapkalpošanās tīkla veikalu, kurš atrodas stratēģiski nozīmīgā un ērtā vietā, lai kalpotu par patīkamu pieturvietu īsāku un garāku ceļu mērotājiem Rīgas rajona, Vidzemes un Latgales virzienos,” stāsta Armands Beiziķis, Neste Latvija valdes priekšsēdētājs. “Noslēdzot veikalu atklāšanas posmu, mums priekšā rūpīgs darbs ar produkta portfeļa attīstīšanu un plašāku komunikāciju ar klientiem, lai, pirms tālākas tīkla paplašināšanas, iepazīstinātu Latvijas autobraucējus ar Neste tehnoloģiski inovatīvo un ilgtspējīgo risinājumu, kas piedāvā rūpīgi piemeklētu ēdienu un dzērienu piedāvājumu Latvijā līdz šim nebijušā veidā.”

Divu mēnešu laikā kopš pirmā Neste Easy Deli atklāšanas populārāko trīs produktu topā pārliecinoši izvirzījusies Robert Paulig Roastery L izmēra kafija ar pienu. No bistro Balts produkcijas “pikantais vistas tītenis”, kam seko citas svaigās maltītes – maizītes, salāti un zupas. Robert Paulig Roastery gardās kafijas izvēlās iegādāties katrs trešais klients. 

Neste Easy Deli ir būvēts, izmantojot ilgtspējīgus un videi draudzīgus materiālus, un tā enerģijas patēriņš jau ir samazināts būvniecības posmā. Jaunā veikala koncepts ir jauna, ātra, droša un pavisam vienkārša iepirkšanās sev ērtā laikā visu diennakti, turklāt preču sortiments ir īpaši piemeklēts, lai būtu saskaņā ar Neste ilgtspējas standartiem. Pilnīgi automatizētajā veikalā iekļuvi nodrošina Neste mobilā aplikācija, kas kalpo par ieejas atslēgu, savukārt norēķināšanās iespējama tikai ar banku kartēm.

Jaunā veikala koncepta pamatā ir tehnoloģiski advancēts, RFID (Radio Frequency Identification jeb radiofrekvenču identifikācijas) tehnoloģijā balstīts bezkontakta pašapkalpošanās risinājums, kas skenē visus klienta pirkumus vienlaikus, piemēram, caur iepirkumu maisu vai somu. Veikalu būvniecības process ir ilgtspējīgs, kā arī apdarē ir izmantoti daudzveidīgi videi draudzīgi materiāli – no otrreiz pārstrādātas plastmasas ražots paklājs, nesošajās konstrukcijās un interjera dizainā izmantoti CLT (Cross Laminated Timber) kokmateriāli, kas ir pazīstami ar ievērojami ātrāku montāžas laiku, ar paaugstinātu ugunsdrošību, ekoloģiski efektīvs, jo tas oglekļa dioksīdu ietver, nevis emitē. Svaigi pagatavotas maltītes līdzņemšanai tiks piedāvātas iepakojumā, kas ražots no videi draudzīgiem materiāliem, un arī vienreizlietojamās dzērienu krūzītes un vāciņi ir ražoti no videi draudzīga materiāla. Veikalā nebūs pieejami iepirkuma maisiņi.

Neste Easy Deli darbojas katru dienu, visu diennakti Rīgā (Lielirbes ielā 30 un Brīvības gatvē 253), Ogrē (Rīgas ielā 11a), Salaspilī (Zviedru ielā 1C) un Tīnūžos (“Baroni”, Tīnūžu pagasts). Plašāka informācija par Neste Easy Deli: https://www.neste.lv/lv/easy-deli


Par “Neste”
Neste (NESTE, Nasdaq Helsinki) rada risinājumus cīņai ar klimata pārmaiņām un ātrākai pārejai uz aprites ekonomiku. Mēs pārstrādājam atkritumus, pārpalikumus un inovatīvas izejvielas atjaunojamās degvielās un ilgtspējīgās izejvielās plastmasai un citiem materiāliem. Mēs esam pasaules vadošais atjaunojamās dīzeļdegvielas un ilgtspējīgas aviācijas degvielas ražotājs, kas attīsta ķīmisko vielu pārstrādi, lai cīnītos ar plastmasas atkritumu problēmu. Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam palīdzēt klientiem samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas, izmantojot mūsu atjaunojamos un aprites ekonomikas risinājumus vismaz par 20 miljoniem tonnu ik gadu. Kā tehnoloģiski attīstīts augstas kvalitātes naftas produktu pārstrādātājs ar apņemšanos līdz 2035. gadam sasniegt oglekļa neitrālu ražošanu, mēs ieviešam arī atjaunojamas un pārstrādātas izejvielas, piemēram, plastmasas atkritumus. Mēs pastāvīgi esam iekļauti pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā Dow Jones ilgtspējības indeksā un Global 100 sarakstā. 2020. gadā Neste ieņēmumi bija 11,6 miljardi eiro, un 82% no uzņēmuma peļņas guva atjaunojamie produkti. Lasīt vairāk: neste.com
Par SIA “Neste Latvija”
SIA “Neste Latvija” ir “Neste” korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 31 gadu. SIA “Neste Latvija” ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. “Neste” DUS tīklu Latvijā veido 76 stacijas visā valstī. Vairāk: www.neste.lv