Easy Deli

Jauns pašapkalpošanās veikals Latvijā! 

Neste Easy Deli bezkontakta pašapkalpošanās pieredzes fokusā ir tehnoloģiski inovatīvs un ilgtspējīgs risinājums, kas piedāvā rūpīgi piemeklētu ēdienu un dzērienu piedāvājumu Latvijā līdz šim nebijušā veidā. 

Veikala koncepts ir gan ilgtspējīgs risinājums apvienojumā ar jaunākām tehnoloģijām, kas ir svarīgas mūsdienīgam pircējam, gan arī drošā vidē sniedz iespēju iegādāties veselīgu maltīti ikvienam, kas ir ceļā.

Jaunā veikala koncepts ir jauna, ātra, droša un pavisam vienkārša iepirkšanās sev ērtā laikā cauru diennakti, turklāt preču sortiments ir īpaši piemeklēts, lai būtu saskaņā ar mūsu ilgtspējas standartiem. 


 

  PRODUKTI

Easy Deli veikalā ir īpaši atlasīti produkti, kas piemēroti autovadītājiem un tiem, kas ceļā!

- Uzkodas un citas pārtikas preces; 

- "Robert Paulig Roastery " kafija un karstie dzērieni; 

- gatavās maltītes no "Chef`s Box"; 

- bezalkoholiskie dzērieni; 

- higiēnas preces. AKCIJAS 

 

-  Darba dienās no plkst. 6:00 līdz 9:00 kafija par īpašu cenu: M izmēra krūze 1,25 eur; L izmēra krūze 1,50 eur. (Standarta cena: M izmēra krūze- 1,75 eur; L izmēra krūze- 1,95 eur) Akcijas piedāvājums spēkā līdz 31.08. 

- Darba dienu pēcpusdienu piedāvājums: no plkst. 10:00 līdz 18:00: pērkot "Staburadze" biezpienmaizi vai "Staburadze" siera kūku, kafijai īpaša cena: M izmēra krūze 1,25 eur; L izmēra krūze 1,50 eur.  (Standarta cena: M izmēra krūze- 1,75 eur; L izmēra krūze- 1,95 eur). Akcijas piedāvājums spēkā līdz 31.08.

-  Pērkot svietsmaizi (ar cūkgaļas cepeti; lasi; vistu) vai kādu no vrapiem (Cēzara; veģetāro; ar lasi, olu un avokado) saņem Coca-cola; Coca- cola Zero; Coca-cola Laima, Fanta, Sprite 0,5 l par īpašu cenu: 0,97 eur. (Standarta cena: 1,27 eur). Akcijas piedāvājums spēkā līdz 31.08. 

- Katru sestdienu un svētdienu, iegādājies kafiju par īpašu cenu: M izmēra krūze 1,25 eur; L izmēra krūze 1,50 eur. (Standarta cena: M izmēra krūze- 1,75 eur; L izmēra krūze- 1,95 eur) Akcijas piedāvājums spēkā līdz 31.08. 


 

 IEPIRKŠANĀS PIEREDZE 

Iepirkšanās Easy Deli veikalā ir ērta un droša. Lai iepirktos Easy Deli veikalā, nepieciešama Neste mobilā aplikācija un bankas norēķinu karte. Veikalā esoša kases sistēma, kas ir tehnoloģiski advancēta radiofrekvenču identifikācija, ļauj sistēmai skenēt visus klientu pirkumus vienlaicīgi, piemēram, caur iepirkumu somu. Izklausās neticami? Dodies uz Easy Deli veikalu un pārliecinies pats, cik ātri, ērti un droši vari iepirkties jaunā un modernā pašapkalpošanās veikalā. 

Kā atvērt Easy Deli veikala durvis? 

 

Kā norēķināties Easy Deli veikalā? 

 

 

 

Ja Tev vēl nav Neste mobilā aplikācija, lejupielādē to šeit: 


 Lejupielādēt aplikāciju App Store


  Lejupielādēt aplikāciju Google Play

 


EASY DELI ILGTSPĒJA 

Neste mērķis ir atstāt pēc iespējas tīrāku un zaļāku planētu mūsu bērniem. Arī Neste Easy Deli veikals ir būvēts, izmantojot  ilgtspējīgus un videi draudzīgus materiālus. Tā enerģijas patēriņš jau ir samazināts būvniecības posmā. Veikala apdarē un interjerā ir izmantoti daudzveidīgi videi draudzīgi materiāli: 

- veikala interjerā izmantotais paklājs izgatavots no otreiz pārstrādātas plastmasas;

- veikala nesošajās konstrukcijās un interjera dizainā izmantoti CLT (Cross Laminated Timber) kokmateriāli, kas ir pazīstami ar ievērojami ātrāku montāžas laiku, ar paaugstinātu ugunsdrošību, ekoloģiski efektīvs, jo tas oglekļa dioksīdu ietver, nevis emitē; 

- vienreizlietojamās krūzītes un vāciņi ir ražoti no videi draudzīga materiāla;

- kafiju iespējams uzpildīt savā līdzņemšanas krūzē vai Easy Deli kafijas krūzītēs;

- veikala reklāmas materiāli drukāti uz ottreiz pārstrādāta papīra;

- plastmasas iepirkuma maisiņus aicinām aizstāt ar videi draudzīgu risinājumu- līdzpaņemtu somu vai auduma maisiņu, grozu. 

 

Mēs esam priecīgi, ka mūsu sadarbības partneri "Robert Paulig Roastery" ir vienādās domās ar mums, veicinot ilgtspējību arī savos risinājumos un produktos: 

- "Robert Paulig Roastery" kafijas ražošanas procesā izmantota saules enerģija, kā arī produkta ceļš no kafijas pupiņas līdz krūzītei ir 100% pārskatāms. Vairāk par "Robert Paulig Roastery" lasīt ŠEIT.