25.2.2021 - 13:42

Neste – viens no daudzbērnu ģimeņu novērtētākajiem uzņēmumiem Latvijā

Sabiedrības integrācijas fonds kopš 2016. gada īsteno valsts atbalsta programmu “Latvijas Goda ģimenes apliecība 3+ Ģimenes karte”, un tās atbalstītājs no pašiem pirmsākumiem ir vadošais degvielas tirgotājs Latvijā Neste. Saskaņā ar ikgadējo kartes īpašnieku aptauju, Neste Latvija ir starp 10 visiecienītākajiem programmas atbalstītājiem un dalībniekiem. 

Pateicoties šai programmai, dažāda veida atbalstu saņem tās daudzbērnu ģimenes, kurās aug 3 un vairāk bērni. Programmas ietvaros uzņēmēji, valsts un pašvaldību iestādes sniedz virkni priekšrocību (atvieglojumu) dažādu pakalpojumu saņemšanā, tādējādi samazinot ģimeņu ikdienas izdevumus un veicinot labklājību. Populārākās kategorijas, ko izmanto daudzbērnu ģimenes, ir grāmatas un kancelejas preces, auto ekspluatācijas nodoklis, starppilsētu transports, degviela un dažādu preču tirdzniecība. Degvielas pirkumiem Neste ir pirmā izvēle. 

Ņemot vērā to, ka viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem, ko izmanto daudzbērnu ģimenes šīs programmas ietvaros, ir degvielas iegāde, izmantojot 3+ karti Neste degvielas uzpildes stacijās var saņemt atlaidi degvielai un logūdens šķidrumam.

“Ģimene ir nozīmīgs stipras un saliedētas sabiedrības pamatelements un tai ir izšķiroša loma sociālajā attīstībā. Ja ģimenei un visiem tās locekļiem klājas labi, tiek veicināta gan konkrētās ģimenes labklājība, gan plašākas sabiedrības labklājība kopumā. Ikviens atbalsts, ko sniedz valsts vai privātie uzņēmumi, ir nozīmīgs, lai sekmētu dzīves kvalitātes uzlabošanos. Esam gandarīti būt šīs Latvijas ģimeņu atbalsta programmas dalībnieki jau no pašiem tās darbības pirmsākumiem un ceram, ka atbalsta iespējas kopīgiem spēkiem arvien paplašināsies,” stāsta Armands Beiziķis, SIA “Neste Latvija” valdes priekšsēdētājs.

“Lai mēs varētu runāt par patiesi saliedētu sabiedrību, ir jāizpildās virknei priekšnosacījumu, un viens no būtiskākajiem ir daudzpusīgs valsts un uzņēmumu sniegtais atbalsts ģimenēm. Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā programma “Latvijas Goda ģimenes apliecība 3+ Ģimenes karte” ir lielisks piemērs, kā ar dažādu atlaižu un īpašo piedāvājumu palīdzību nodrošināt saiti starp ģimenēm, preču un pakalpojumu sniedzējiem, tādējādi rūpējoties par daudzbērnu ģimeņu rocību. Vēlamies pateikt paldies Neste un citiem uzņēmumiem, kas iesaistījušies “3+ Ģimenes karte” programmā, tā veicinot ģimenēm draudzīgas vides attīstību visā Latvijā,” stāsta Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce. 

Plašāka informācija par pieteikšanos “3+ Ģimenes kartei” ir www.godagimene.lv


Par “Neste”
Neste (NESTE, Nasdaq Helsinki) rada risinājumus cīņai ar klimata pārmaiņām un ātrākai pārejai uz aprites ekonomiku. Mēs pārstrādājam atkritumus, pārpalikumus un inovatīvas izejvielas atjaunojamās degvielās un ilgtspējīgās izejvielās plastmasai un citiem materiāliem. Mēs esam pasaules vadošais atjaunojamās dīzeļdegvielas un ilgtspējīgas aviācijas degvielas ražotājs, kas attīsta ķīmisko vielu pārstrādi, lai cīnītos ar plastmasas atkritumu problēmu. Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam palīdzēt klientiem samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas, izmantojot mūsu atjaunojamos un aprites ekonomikas risinājumus vismaz par 20 miljoniem tonnu ik gadu. Kā tehnoloģiski attīstīts augstas kvalitātes naftas produktu pārstrādātājs ar apņemšanos līdz 2035. gadam sasniegt oglekļa neitrālu ražošanu, mēs ieviešam arī atjaunojamas un pārstrādātas izejvielas, piemēram, plastmasas atkritumus. Mēs pastāvīgi esam iekļauti pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā Dow Jones ilgtspējības indeksā un Global 100 sarakstā. 2020. gadā Neste ieņēmumi bija 11,6 miljardi eiro, un 82% no uzņēmuma peļņas guva atjaunojamie produkti. Lasīt vairāk: neste.com

Par SIA “Neste Latvija”
SIA “Neste Latvija” ir “Neste” korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 31 gadu. SIA “Neste Latvija” ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. “Neste” DUS tīklu Latvijā veido 76 stacijas visā valstī. Vairāk: www.neste.lv