1.6.2020 - 13:09

Uzsāk labdarības kampaņu “Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas”, dāvinot pūriņus jaundzimušajiem

Atzīmējot Neste 30 gadu darbību Latvijā, uzņēmums dāvinās īpašos “Neste zīdaiņa pūriņus” tiem mazuļiem, kas būs dzimuši Rīgas Dzemdību namā katra mēneša 30. datumā sākot no jūnija. Katrā pūriņā iekļautās nepieciešamās drēbītes un higiēnas preces, ar kurām nodrošināt jaundzimušo, ir videi draudzīgas un ilgtspējīgas, tādējādi nodrošinot iespēju jaunajiem vecākiem jau no pirmās dzīves dienas savam mazulim sniegt apzinātu iespēju dzīvot tīrākā un dabiskā vidē. 

“Šī iniciatīva ir daļa no Neste misijas atstāt tīrāku planētu mūsu bērniem, aicinot veikt atbildīgu un dabai draudzīgu izvēli katru dienu. Savā jubilejas gadā 100 ilgtspējīgie pūriņi ir dāvana, ko sadarbībā ar Rīgas Dzemdību namu pasniegsim jaunajām ģimenēm, lai kopīgiem spēkiem rūpētos par planētu, kādu to atstāsim saviem bērniem. Ceram, ka šie pūriņi būs noderīgs atbalsts jaunajiem vecākiem!” stāsta Armands Beiziķis, Neste Latvija valdes priekšsēdētājs.

Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova: “Mēs priecājamies, ka šī iniciatīva sasaucas ar Rīgas Dzemdību nama pamatmisiju – sniegt katram jaundzimušajam drošāko un labāko dzīves sākumu, un tas attiecas gan uz grūtniecības aprūpi un dzemdību palīdzību, gan jauno vecāku izglītošanu par gudru un drošu jaundzimušo aprūpi. Mēs arī ceram, ka to 100 bērniņu vecāki, kas saņems pūriņu un izjutīs šo materiālo atbalstu, neatliks plānus par vēl vienu bērniņu un atgriezīsies Dzemdību namā atkārtoti.”

Labdarības projektā “Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas” Rīgas Dzemdību nama 3., 4. un 6. stāvā ir izveidotas un uzstādītas arī īpašas instalācijas – fotosiena, pie kuras ikviena jaunā ģimene ar magnētiņiem var salikt sava jaundzimušā bērniņa vārdu un dzimšanas datumu, tādējādi iemūžinot skaisto mirkli, kad bērniņš ir ieradies šajā pasaulē. Instalācijas simbolizē jaundzimušo bērniņu nonākšanu uz mūsu vienīgās jeb A planētas, kurā ir būtiski pieņemt atbildīgas izvēles jau no pirmās dzīves dienas, jo citas jeb B planētas mums vienkārši nav.

Katru mēnesi, sākot no 2020. gada jūnija, īpašo pūriņu varēs saņemt mazuļi un viņu vecāki, kas ir Latvijas iedzīvotāji. Pūriņus varēs saņemt tie bērniņi, kas būs dzimuši Rīgas Dzemdību namā attiecīgā mēneša 30. datumā. Plašāka informācija par šo labdarības iniciatīvu un pūriņa saņemšanas noteikumiem ir pieejama: www.neste.lv, www.aplaneta.lv un www.rdn.lv.

Lielāka daļa no “Nestes zīdaiņa pūriņā” iekļautajām mantām ir no Zviedrijas zīmola Lindex apģērbu klāsta, kas savās kolekcijās izmanto dabīgo kokvilnu vai otrreiz pārstrādātus materiālus, un dabīgās kokvilnas izstrādājumi vienmēr ir GOTS sertificēti.

Unikālais projekts “Neste zīdaiņa pūriņš” darbojas saskaņoti ar Neste globālo misiju un turpina uzņēmuma sociālo iniciatīvu Latvijā – “A Planēta”, kurā Neste aicina pievērst uzmanību ikdienas paradumiem un ar reāliem darbiem “atgriezties” pilnvērtīgā dzīvē uz vienīgās planētas, kas mums ir, jeb “A Planētas”, jo citas planētas mums vienkārši nav. Neste ir pārliecināta, ka katrs solis pretim zaļākai ikdienai ir nozīmīgs, un cer, ka ikviena videi draudzīga ideja iedvesmo nākamajai. Plašāka informācija par sociālo iniciatīvu “A Planēta” pieejama: www.aplaneta.lv.


Par “Neste”

Neste izstrādā ilgtspējīgus risinājumus transporta nozares, dažādu uzņēmumu, kā arī patērētāju vajadzībām. Mūsu plašais atjaunojamo produktu klāsts nodrošina iespēju mūsu klientiem samazināt klimatu ietekmējošās emisijas. Mēs esam pasaulē lielākais atjaunojamās dīzeļdegvielas ražotājs, kas to ražo no atkritumiem un rūpniecībā izmantoto izejvielu pārpalikumiem, kā arī ievieš atjaunojamus risinājumus aviācijas un plastmasas ražošanas nozarēm. Mēs esam arī tehnoloģiski progresīvs augstas kvalitātes naftas produktu ražotājs. Mēs vēlamies būt uzticams partneris ar plašām zināšanām, kas balstītas izpētē un virknē ilgtspējīgu aktivitāšu. Neste ienākumi 2019. gadā veidoja 15,8 miljardus eiro. 2020. gadā 100 pasaules ilgtspējīgāko korporāciju sarakstā (“Global 100”) Neste ierindojās augstajā 3. vietā. Vairāk informācijas: www.neste.com.

Par SIA “Neste Latvija”

SIA “Neste Latvija” ir “Neste” korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 30 gadus. SIA “Neste Latvija” ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. “Neste” DUS tīklu Latvijā veido 75 stacijas visā valstī. Vairāk: www.neste.lv