11.7.2022 - 10:59

Latvijas šefpavāri apvienojas jauna koncepta restorānā Neste degvielas uzpildes stacijā

Latvijā plaši atzītie šefpavāri Lauris Aleksejevs (36.līnija), Māris Jansons (Kest), Mārtiņš Sirmais (Ramen Riga), Andris Rūmītis (Hercogs Garden) un Kristīne Vīksna (Tower Cafe) apvienojušies jauna koncepta līdzņemšanas restorānā Chef’s BOX – restorānā tiem, kas ceļā. Chef’s BOX koncepts paredz, ka restorāna līmeņa ēdiens par ikdienā pieejamām cenām tiks sagatavots pēc individuāla pasūtījuma līdzņemšanai ērtos ilgtspējīgos iepakojumos. Chef’s BOX jau no vakardienas gaida apmeklētājus Neste degvielas uzpildes stacijā Mārupē, Upesgrīvas ielā 1, taču svinīgā atklāšana plānota šī gada 21.jūlijā plkst. 12.00.

“Laikā, kurā cilvēkiem restorānu apmeklēšana ir bijusi vairāk sapnis, nekā īstenība, mēs, pavāri, ejam tuvāk viņiem. Proti, vietām, kur cilvēki atrodas – viņu mājām, viņu darba vietām, viņu un viņu bērnu interešu izglītības vietām, lai nodrošinātu siltu, gardu, kvalitatīvu ēdienu, neatkarīgi no vietas, laika vai ēdiena baudīšanas situācijas. Labu apetīti tiem, kas ceļā!” tā komentē viens no Chef’s BOX ēdienu autoriem, uzņēmējs, restorāna 36. līnija īpašnieks un šefpavārs Lauris Aleksejevs.

Pirmais Chef’s BOX restorāns uzsācis savu darbu Neste degvielas uzpildes stacijā Mārupē, Upesgrīvas ielā 1, taču svinīgā atklāšana, pilnas ēdienkartes prezentācija un tikšanās ar šefpavāriem plānota šī gada 21.jūlijā plkst. 12.00.

Chef’s BOX ir par apvienošanās spēku. Šajā konceptā apvienoti labākie pavāri un viņu popularākie ēdieni un dzērieni vienuviet, lai restorāna cienīgs ēdiens būtu pieejams ikvienam. Visi, kuri jau iecienījuši Laura Aleksejeva slavenās BBQ ribiņas vai Māra Jansona Tom Yum zupu, vai Mārtiņa Sirmā Tokijas pīles ramen zupu, aicināti steigties sarūpēt šos un virkni citu gardu maltīšu brokastīm, pusdienām, uzkodām vai vakariņām pa ceļam, mājās vai netālajā birojā ļoti ērtā vietā Neste DUS, uz Ulmaņa gatves iepretim t/c Spice”stāsta Chef’s BOX idejas autors un īpašnieks Kaspars Gulbis.

Neste degvielas uzpildes pieredze mūsu stacijās ir par ātrumu, ērtumu un ilgtspējīgiem risinājumiem tiem, kas ceļā. Sadarbībā ar Chef’s BOX piedāvājam arī restorānu tiem, kas ceļā. Priecājamies, ka kopīgi ar līdzņemšanas restorāna idejas autoriem un šefpavāriem esam spējuši ieceri pārvērst realitātē ikvienam tuvējās apkārtnes iedzīvotājam, biroju darbiniekam un autobraucējam Rīgas centra, Pārdaugavas, Mārupes un Jūrmalas virzienos,” tā par Chef’s BOX atklāšanu norāda SIA Neste Latvija valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis.

Iepirkšanās Chef’s BOX restorānā ir ātra un ērta. Ēdienu izvēlēties un pasūtīt iespējams uz vietas Neste degvielas uzpildes stacijā Mārupē, Upesgrīvas ielā 1. Piedāvājumā ir 38 dažādu ēdienu klāsts – pirmo, otro un saldo ēdienu cenu kategorijā no 2,50 līdz 6 eiro. Katrs ēdiens tiek individuāli sagatavots aptuveni 5-10 minūšu laikā un iepakots termo izturīgos un ilgtspējīgos iepakojumos, kas ražoti no augu valsts produktiem un ir draudzīgi videi. Chef’s BOX iegādei pieejami arī bezalkaholiskie dzērieni.

Chef’s BOX darbojas katru dienu, no 7.00 līdz 20.00 Rīgā, Upesgrīvas ielā 1. Norēķināšanās iespējama gan ar bankas kartēm, gan skaidrā naudā uz vietas. Neste klientu kartes īpašniekiem piemērota 5% atlaide pirkumiem.  


Par Neste

Neste (NESTE, Nasdaq Helsinki) rada risinājumus cīņai ar klimata pārmaiņām un ātrākai pārejai uz aprites ekonomiku. Mēs pārstrādājam atkritumus, pārpalikumus un inovatīvas izejvielas atjaunojamās degvielās un ilgtspējīgās izejvielās plastmasai un citiem materiāliem. Mēs esam pasaules vadošais atjaunojamās dīzeļdegvielas un ilgtspējīgas aviācijas degvielas ražotājs, kas attīsta ķīmisko vielu pārstrādi, lai cīnītos ar plastmasas atkritumu problēmu. Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam palīdzēt klientiem samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas, izmantojot mūsu atjaunojamos un aprites ekonomikas risinājumus vismaz par 20 miljoniem tonnu ik gadu. Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam padarīt Porvo naftas pārstrādes rūpnīcu Somijā par ilgtspējīgāko šāda veida ražotni Eiropā. Mēs ieviešam atjaunojamas un pārstrādātas izejvielas, piemēram, sašķidrinātus plastmasas atkritumus, kā pārstrādes rūpnīcas izejmateriālus. Mēs esam apņēmušies līdz 2035. gadam sasniegt oglekļa izmešu ziņā neitrālu ražošanu, un līdz 2040. gadam mēs samazināsim pārdoto produktu oglekļa emisiju intensitāti par 50 %. Mēs arī esam noteikuši augstus standartus attiecībā uz bioloģisko daudzveidību, cilvēktiesībām un piegādes tīkliem. Mēs pastāvīgi esam iekļauti pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā Dow Jones ilgtspējības indeksā un Global 100 sarakstā. 2021. gadā Neste ieņēmumi bija 15,1 miljardi eiro. Lasīt vairāk: neste.com

Par SIA Neste Latvija

SIA Neste Latvija ir Neste korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 32 gadus. SIA Neste Latvija ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar Neste ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. Neste DUS tīklu Latvijā veido 77 stacijas visā valstī. Vairāk: www.neste.lv