5.10.2015 - 13:18

Ziemas dīzeļdegviela Neste Futura jau visās Neste Oil stacijās

Tuvojoties vēsākam rudens un ziemas periodam, Somijā ražotā ziemas dīzeļdegviela Neste Futura jau savlaicīgi ir pieejama visās 64 Neste Oil degvielas uzpildes stacijās Latvijā. Neste Futura dīzeļdegviela nodrošina labāku dzinēja iedarbibināšanu aukstā laikā, mazāku degvielas patēriņu un ilgāku dzinēja mūžu.

Šobrīd Neste Oil stacijās tirgotās A0 klases ziemas dīzeļdegvielas saduļķošanās temperatūra (Cold point) ir  -10ºC, sasalšanas temperatūra (CFPP) ir  -20ºC. Iestājoties vēl vēsākam laikam, Neste Oil pakāpeniski pāries uz A1 un A2 klasēm ar sasalšanas temperatūru līdz pat -32C0. Atbilstoši normatīvajiem aktiem, ziemas periodā Neste Futura dīzeļdegvielai netiek pievienota biodīzeļdegviela – rapša metilesteris.

Artu Airiainens, SIA Neste Latvija ģenerāldirektors: “Ziemas periodā visiem dīzeļdzinēja automašīnu īpašniekiem ir svarīgi lietot tikai laikapstākļiem piemērotu ziemas dīzeļdegvielu un nejaukt to kopā ar vasaras dīzeļdegvielu. Tikai tā autobraucēji garantēs automašīnas iedarbināšanu jebkuros ziemas apstākļos. Neste Oil, rūpējoties par saviem klientiem, piedāvā augstākās kvalitātes ziemas dīzeļdegvielu Neste Futura jau tagad visā Latvijā par tirgū iespējami zemāko cenu.”

Neste naftas pārstrādes rūpnīca atrodas Somijas industriālajā pilsētā Porvoo, kur Eiropas modernākajā naftas pārstrādes kompleksā tiek iegūta Neste degviela, kas nonāk arī visās Neste Oil degvielas uzpildes stacijās Latvijā. Galvenie rūpnīcā ražotie produkti ir bezsēra benzīns, dīzeļdegviela un pamateļļas. Neste rūpnīcā ražo dažāda veida dīzeļdegvielas – tajā ražotie mazsēra un bezsēra produkti attiecīgi pēc klientu vēlmēm tiek pielāgoti vietējiem tirgiem, ievērojot visas ar vidi saistītās ES noteiktās prasības.