23.11.2015 - 9:16

Top jauna Neste Oil DUS uz Vidzemes šosejas

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste Oil” uzsācis darbus pie jaunas degvielas uzpildes stacijas (DUS) būvniecības, kas atradīsies Bērzkrogā, Vidzemes šosejas 94.kilometrā. Jauno “Neste Oil” DUS plānots atvērt nākamā gada pavasarī, tās būvniecībā uzņēmums ieguldīs 650 tūkstošus eiro.

Jaunā “Neste Oil” DUS Bērzkrogā būs piemērota gan vieglajam, gan smagajam auto transportam, jo būs aprīkota ar ātrgaitas sūkni, kas speciāli paredzēts smagā transporta uzpildei. Stacijā būs pieejamas Neste Futura degviela no Somijas, kas nodrošina mazāku degvielas patēriņu, ilgāku dzinēja mūžu un labāku tā darbību, proti, Neste Futura 95. un 98.markas benzīns un Neste Futura dīzeļdegviela, kā arī AdBlue. Tāpat kā visā “Neste Oil DUS” tīklā, jaunajā stacijā varēs norēķināties ar skaidru naudu, banku kartēm un “Neste Oil” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem. Pateicoties automātiskās degvielas uzpildes konceptam, “Neste Oil” piedāvā degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū.

SIA “Neste Latvija” šogad atzīmē 25 gadu jubileju Latvijā. 1990.gadā Somijas enerģētikas uzņēmums Neste Oy (tagad Neste Oil Oy) uzsāka darbību Latvijā, un jau gadu vēlāk atvēra pirmo “Neste” (tagad “Neste Oil”) degvielas uzpildes staciju. Tā bija pirmā ārvalstu degvielas uzpildes stacija, kas Latvijas tirgū uzsāka pārdot rietumu standartiem atbilstošu degvielu no Somijas.