29.12.2015 - 10:19

Neste Oil paplašina tīklu un atklāj jaunu DUS Rēzeknē

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste Oil” atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju (DUS) Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 167c, kas ir otrā “Neste Oil” stacija Rēzeknes pilsētā un sešdesmit piektā stacija valstī. Ar šo soli SIA “Neste Latvija” nostiprina augstākās kvalitātes degvielas Neste Futura no Somijas pieejamību Latgales reģionā. Stacijas būvniecībā uzņēmums ieguldījis 400 tūkstošus eiro.

Jaunā “Neste Oil” DUS Rēzeknē ir īpaši piemērota smagajam auto transportam, jo tā ir aprīkota ar ātrgaitas dīzeļdegvielas sūkni, bet tāpat stacijā ir iespējams uzpildīt dīzeļdegvielu arī vieglajam transportam. Stacijā ir pieejama tikai Neste Futura dīzeļdegviela no Somijas, kas nodrošina mazāku degvielas patēriņu, ilgāku dzinēja mūžu un labāku tā darbību. Pieejams ir arī AdBlue. Jau tagad “Neste Oil” tīklā pārdošanā esošā Neste Futura dīzeļdegviela ir ar salizturību līdz -32C.

Jaunajā Neste Oil stacijā Rēzeknē var norēķināties ar banku kartēm un “Neste Oil” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem. Pateicoties automātiskās degvielas uzpildes konceptam, “Neste Oil” piedāvā degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū.

SIA “Neste Latvija” šogad atzīmē 25 gadu jubileju Latvijā. 1990.gadā Somijas enerģētikas uzņēmums Neste Oy (tagad Neste Oil Oy) uzsāka darbību Latvijā, un jau gadu vēlāk atvēra pirmo “Neste” (tagad “Neste Oil”) degvielas uzpildes staciju. Tā bija pirmā ārvalstu degvielas uzpildes stacija, kas Latvijas tirgū uzsāka pārdot rietumu standartiem atbilstošu degvielu no Somijas.