22.6.2015 - 14:43

Neste Oil iegulda 2.3 miljonus eiro DUS tīkla paplašināšanā

Neste Oil DUS Rīgā, Katoļu ielā 4

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste Oil” atklājis divas jaunas degvielas uzpildes stacijas (DUS) Rīgā, tādējādi paplašinot Somijas degvielas mazumtirgotāja tīklu līdz 64 stacijām visā Latvijā. Jaunās “Neste Oil” stacijas Katoļu ielā 4 un Kurzemes prospektā 15a jau uzsākušas klientu apkalpošanu. Tīkla paplašināšanā SIA “Neste Latvija” ieguldījusi  2.3 miljonus eiro.

“Uzņēmums šajā gadā atzīmē 25 gadus, kopš uzsākām augstākās kvalitātes, rietumu standartiem atbilstošas Somijas degvielas mazumtirdzniecību Latvijā. Svinību gadu ieskandinām ar labu ziņu visiem autobraucējiem – divu jaunu degvielas uzpildes staciju atklāšanu Rīgā, kurās nodrošināsim ātru un ērtu degvielas uzpildi par tirgū iespējami zemāko cenu,” saka SIA “Neste Latvija” mazumtirdzniecības vadītājs Armands Beiziķis.

Uz visām 64 “Neste Oil” DUS Latvijā Neste Futura benzīns un Neste Futura dīzeļdegviela, kas nodrošina mazāku degvielas patēriņu, ilgāku dzinēja mūžu un labāku tā darbību, tiek piegādāta no “Neste Oil” rūpnīcas, kas atrodas Somijā, Eiropas modernākajā naftas pārstrādes kompleksā. “Neste Oil” piedāvā degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū, par kuru norēķināties var ar skaidru naudu, banku kartēm un “Neste Oil” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem.

SIA “Neste Latvija” šogad atzīmē 25 gadu jubileju Latvijā. 1990.gadā Somijas enerģētikas uzņēmums Neste Oy (tagad Neste Oil Oy) uzsāka darbību Latvijā, un jau gadu vēlāk atvēra pirmo Neste (tagad Neste Oil) degvielas uzpildes staciju. Tā bija pirmā ārvalstu degvielas uzpildes stacija, kas Latvijas tirgū uzsāka pārdot rietumu standartiem atbilstošu degvielu no Somijas.