15.2.2016 - 10:09

Neste Oil atbalsta Sieviešu dienas ralliju

SIA “Neste Latvija” (“Neste Oil”) par prieku visām Latvijas sievietēm – autobraucējām, šogad atbalsta Sieviešu dienai veltīto ralliju, kļūstot par oficiālo “Sieviešu dienas rallija 2016” degvielas uzpildes partneri. “Sieviešu dienas rallija 2016” starts vienlaikus tiks dots divās pilsētās gan Vidzemē, gan Zemgalē, aptuveni 100 km no Rīgas jau šī gada 5.martā.
“”Sieviešu dienas rallijs” ar katru gadu pulcē arvien vairāk dalībnieču. Mēs lepojamies, ka Latvijā ir tik daudz uzņēmīgu un apbrīnojamu sieviešu, kuras nebaidās izaicināt sevi, pierādīt savus spēkus un sasniegt lieliskus rezultātus tādā sporta un izklaides disciplīnā kā Sieviešu dienas rallijs. Arī mūsu darbinieces ir nolēmušas startēt divās ekipāžās. Viņām un visām rallija dalībniecēm vēlam labus rezultātus, bet pats galvenais – izbaudīt būšanu ceļā,” stāsta Armands Beiziķis, SIA Neste Latvija valdes loceklis.
Ceļā dosies arī 2 Neste Oil dāmu ekipāžas, kas pašaizliedzīgi baudīs sacensību garu un kopā būšanu.
 “Sieviešu dienas rallijs 2016” notiks 5.martā un sāksies ar svinīgu startu plkst. 10:00. Sacensību starts būs divās pilsētās, kuras atrodas aptuveni 100km attālumā no Rīgas un kuras organizatori atklātas vēlāk. Maršruts plānots aptuveni 300-350km garšs, kuru veicot tiks patērēti vidēji 30-35 litri degvielas. Tā laikā būs jāveic vairāki uzdevumi kontrolpunktos līdz nonākšanai galvaspilsētā, kur paredzēts “Sieviešu dienas rallija 2016” finišs pie modes un izklaides centra “Riga Plaza”. Pēc sacensību finiša paredzēta arī svinīgā uzvarētāju apbalvošanas ceremonija un vakara noslēguma pasākums. “Sieviešu dienas rallijs” pirmo reizi tika rīkots pirms astoņiem gadiem.
Plašāka informācija par “Sieviešu dienas rallijs”: http://womensdayrally.com/.