22.6.2015 - 14:34

Neste Oil ātrumposms Rally Talsi svin piekto gadskārtu

Foto: go4speed.lv

Šī gada 16. un 17. maijā Talsu apkārtnē “Rally Talsi” sacensībās tiks dots starts rallija vasaras sezonai, kad autosportistiem būs jāveic vairāk nekā 100km gara distance. Šī būs jau piektā sezona, kad automātiskās degvielas uzpildes tīkls “Neste Oil” Talsu rallijā piedāvās vienu no tehniski sarežģītākajiem ātrumposmiem.

“Man ir patiess prieks, ka, sarīkojot “Rally Talsi”, jau piekto reizi varam strādāt kopsolī ar “Neste Oil”. Arī šogad viens no rallija ātrumposmiem būs nosaukts “Neste Oil” vārdā. Tā starts paredzēts svētdien plkst. 10:20 un tas norisināsies pašā Talsu pievārtē – Mundigciema, Sukturu un Zvirgzdu apkaimē. Ātrumposms ir tehniski sarežģīts un iekļaus vairākus rallija elementus, tajā skaitā arī rallija skatītājiem zināmos tramplīnus Sukturos, kas allaž bijuši ļoti apmeklēti,” par “Neste Oil” ātrumposmu stāsta “Rally Talsi” rīkotājs Raimonds Strokšs.

Par godu rallija svētkiem Talsos 15., 16. un 17.maijā, Neste Oil degvielai Talsu degvielas uzpildes stacijā Dundagas ielā 1 īpaši labas cenas. Aicinām visus rallija cienītājus uzpildīties ar augstākās kvalitātes Neste Futura degvielu no rallija dzimtenes Somijas.

“Rally Talsi”, kas jau septīto gadu pēc kārtas zināms arī kā “Čempionu rallijs”, norisinās jau septīto gadu pēc kārtas, un tajā savu meistarību demonstrēs un pārbaudīs gan Latvijas, gan citu pasaules valstu rallija čempioni. Šogad Talsos vienlaicīgi norisināsies arī Lietuvas autorallija čempionāta (LARČ), Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallija čempionāta un NEZ Junioru čempionāta posms, kā arī vēsturisko Youngtimer klases automašīnu regularitātes rallijs. Plašāka informācija: www.rallytalsi.lv.

SIA “Neste Latvija” šogad atzīmē 25 gadu jubileju Latvijā. 1990.gadā Somijas enerģētikas uzņēmums Neste Oy (tagad Neste Oil Oy) uzsāka darbību Latvijā, un jau gadu vēlāk atvēra pirmo Neste (tagad Neste Oil) degvielas uzpildes staciju. Tā bija pirmā ārvalstu degvielas uzpildes stacija, kas Latvijas tirgū uzsāka pārdot rietumu standartiem atbilstošu degvielu no Somijas.