12.8.2015 - 11:47

Neste Latvija 2014.gadā investējusi teju 3 miljonus eiro

SIA Neste Latvija neto apgrozījums 2014.gadā pieaudzis par 7% salīdzinājumā ar gadu iepriekš un sasniedzis 350 miljonu eiro apmēru. Peļņa pēc nodokļu nomaksas pērn sasniedza 8,6 miljonus eiro. Uzņēmuma investīcijas Latvijā pagājušajā gadā bija 2,8 miljoni eiro. Savukārt valsts budžetā SIA Neste Latvija pērn ieskaitīja 139 miljonus eiro.
SIA Neste Latvija neto apgrozījuma un peļņas pieaugums ir saistīts ar pieprasījuma pēc Neste Futura dīzeļdegvielas un benzīna palielināšanos. Neste Futura ir jaunā veida dīzeļdegviela un benzīns ar piedevām, kuru uzņēmums Latvijas tirgū ieviesa pērn. Neste Futura ir augstākās kvalitātes degviela, kas tiek ražota un importēta Latvijā no Neste Oil pārstrādes rūpnīcas Porvo, Somijā.
2014.gadā SIA Neste Latvija turpināja attīstīt visas darbības jomas.
Pērn uzņēmums atvēra četras jaunas Neste Oil degvielas uzpildes stacijas – divas Rīgā un pa vienai Olainē un Vecumniekos.
2014.gadā uzņēmums turpināja samazināt savas darbības ietekmi uz vidi. Pilnveidojot darba procesu norisi, izdevies būtiski samazināt elektroenerģijas patēriņu.