10.3.2016 - 11:11

Neste kļūst par Pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posma titulsponsoru

FIAWORLDRALLYCROSS.COM

Latvijā vadošais automātiskās degvielas uzpildes stacijas tīkls Neste atbalstīs Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posma norisi. 1. un 2. oktobrī paredzēto sacensību oficiālais nosaukums turpmāk būs NESTE WORLD RX OF LATVIA.
Neste paplašina sadarbību ar RA Events, nodrošinot iespēju Latvijā sarīkot paša augstākā līmeņa autosporta sacensības un ļaujot vietējiem līdzjutējiem klātienē vērot latviešu rallijkrosa talantu Reiņa Nitiša un Jāņa Baumaņa cīņu par godalgotām vietām ar pasaules autosporta lielmeistariem Sebastjanu Lēbu, Peteru Sūlbergu un Kenu Bloku. Neste arī iepriekš atbalstījis autosporta sacensību sarīkošanu Latvijā, tajā skaitā Latvijas rallija čempionāta posmu Rally Talsi un FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Rally Liepāja.
“Pieaugot RA EVENTS rīkoto pasākumu starptautiskajai nozīmei, man ir patiess prieks, ka šo izaugsmi novērtē arī mūsu ilgtermiņa partneris Neste, kura vērtības – atbildība, sadarbība, inovācijas un izcilība – saskan ne tikai ar RA Events, bet arī ar pasaules rallijkrosa čempionāta vērtībām. Ar lielu gandarījumu paziņoju, ka Neste kļuvis par pasaules čempionāta Latvijas posma titulsponsoru, un turpmāk sacensību nosaukums būs Neste World RX of Latvia!”  tā RA EVENTS direktors Raimonds Strokšs.
“Teicamas kvalitātes Somijas degviela un autosports ir divas lietas, ar ko ikvienam asociējas vārds Neste. Tas tādēļ, ka Neste jau vairāku desmitu gadu garumā ir aktīvs autosacīkšu atbalstītājs kā Latvijā, tā Somijā. Atbalstot pasaules rallijkrosa čempionāta posma norisi Latvijā, mēs atbalstām vietējo talantu iespēju pierādīt sevi uz pasaules “skatuves”, kā arī piedalāmies rallijkrosa kā sporta veida popularitātes un attīstības veicināšanā Latvijā,” papildina SIA Neste Latvija valdes priekšsēdētājs Artu Airiainens.
Lai atbalstītu FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia sarīkošanu Latvijā, aicinām visus interesentus sekot sociālo tīklu kontiem Twitter, Facebook, YouTube un Instagram. Tāpat saziņai sociālajos tīklos aicinām izmantot tēmturi #NesteLatviaRX, kas ļautu vienuviet apvienot visus ar rallijkrosa tematiku veiktos ierakstus.