2.11.2018 - 9:09

Neste degvielas uzpildes stacijās sāk tirgot ziemas dīzeļdegvielu

Neskatoties uz siltiem laikapstākļiem “Neste Latvija” jau savlaicīgi sāk tirgot ziemas dīzeļdegvielu, lai iestājoties ziemai, dīzeļdzinēju automašīnu īpašnieki nesaskartos ar grūtībām iedarbināt dzinēju, rūpējoties par autobraucēju ērtībām un viņu spēkratu ilgtspēju, Neste Pro Diesel un Neste Futura ziemas dīzelis ir pieejams jau visās 72 “Neste” degvielas uzpildes stacijās Latvijā.

Jau šobrīd “Neste” degvielas uzpildes stacijās (DUS) iespējams iegādāties A2 klases Neste Pro Diesel un A0 klases Neste Futura dīzeļdegvielu. Neste Futura A0 klases dīzeļdegviela nodrošinās salizturību līdz pat - 20º C, kas kapāpeniski tiks nomainīta uz A2 klasi ar salizturību līdz -32 C savukārt Neste Pro Diesel dīzeļdegviela parūpēsies par auto pat vēl skarbākos laikapstākļos, jo tās sasalšanas temperatūra ir zem - 37º C.

 

“Izvēloties dīzeļdegvielu, svarīgi pievērst uzmanību ne vien degvielas sasalšanas temperatūrai, bet arī degvielas saduļķošanās temperatūrai. Tā ir temperatūra pie kuras dīzeļdegvielā esošie parafīni sāk kristalizēties un veido sabiezējumus, kas savukārt var nosprostot filtra mikroporas, apgrūtinot degvielas padevi. Tā, piemēram, A2 klases Neste Futura dīzeļdegvielas saduļķošanās temperatūra ir - 22º C, bet Neste Pro Diesel   - 32º C. Jāpatur prātā, ka pāreja uz ziemas laikapstākļiem piemērotu dīzeļdegvielu ir jāsāk savlaicīgi, jo degviela savas funkcijas varēs pildīt tikai gadījumā, ja bākā nebūs vasaras dīzeļdegvielas piemaisījumu,” atklāj SIA “Neste Latvija” mazumtirdzniecības vadītājs un valdes loceklis Armands Beiziķis.

“Neste” naftas pārstrādes rūpnīca atrodas Somijas industriālajā pilsētā Porvoo, kur Eiropas modernākajā naftas pārstrādes kompleksā tiek iegūta Neste degviela, kas nonāk arī visās “Neste” DUS Latvijā. Galvenie rūpnīcā ražotie produkti ir bezsēra benzīns, fosilā un atjaunojamo resursu dīzeļdegviela un pamateļļas. “Neste” rūpnīcā ražo dažāda veida dīzeļdegvielas – tajā ražotie mazsēra un bezsēra produkti attiecīgi pēc klientu vēlmēm tiek pielāgoti vietējiem tirgiem, ievērojot visas ar vidi saistītās ES noteiktās prasības.

Vairāk par "Neste" ziemas dīzeļdegvielu vari uzzināt šeit