5.8.2019 - 13:15

Neste atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju Rīgā, Dzelzavas ielā

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls un vadošais degvielas mazumtirgotājs Latvijā Neste atklājis jaunu uzpildes staciju (DUS) Rīgā, Dzelzavas ielā 60, kas pēc kopskaita ir jau 74. stacija valstī. Jaunās stacijas izveidē Neste ir investējusi 1,24 miljonus eiro.

 

Jaunā DUS, kas pēc kopskaita ir jau 74. visā Latvijā, saviem klientiem nodrošinās ērtu piebraukšanu, plašu degvielas klāstu un papildu pakalpojumus, kas atbilst augstajiem Neste drošības un kvalitātes standartiem. Dzelzavas ielas degvielas uzpildes stacijā atradīsies divi degvielas uzpildes sūkņi, nodrošinot raitu degvielas uzpildi visiem autovadītājiem, ko novertē autobraucēji visā Latvijā citās Neste DUS. Arī jaunajā DUS klientu ērtībai varēs norēķināties ar skaidru naudu, veikt bezskaidras naudas darījumus ar maksājumu kartēm, tai skaitā ar bezkontakta kartēm, kā arī izmantot gan privātpersonu, gan uzņēmumu Neste degvielas karti.

 

Dzelzavas ielas DUS būs pieejami šādi Neste produkti: Futura 95 un Futura 98 benzīns, kā arī Futura dīzeļdegviela, un būs pieejama arī Neste Pro Diesel – pasaulē pirmā dīzeļdegviela, kas atbilst Eiropas, ASV un Āzijas valstu autoražotāju stingrākajām degvielas prasībām, kas apkopotas Pasaules degvielas hartā (WWFC – Worldwide Fuel Charter). Neste Pro Diesel uzrāda pārākumu 10 būtiskākajos dīzeļdegvielas parametros, to skaitā, patēriņa samazinājumu līdz 5%, jaudas pieaugumu par 4%, nodrošina tīrāku dzinēju un klusāku tā darbību. Ražošanas tehnoloģijas un augstās kvalitātes dēļ Neste Pro Diesel attaisno sevi pat prasīgākajiem klientiem, jo ilgtermiņā atmaksājas ne tikai minētā mazākā patēriņa dēļ, bet iet roku rokā ar ekonomisko izdevīgumu, - labāka degvielas sadegšana nodrošina mazākas apkopes un tehniskās izmaksas.

 

Jaunajā stacijā durvis vērs arī Narvesen veikals, kurā būs pieejams viss autovadītājiem un ceļabiedriem nepieciešamais: plašs svaigu ēdienu un dzērienu klāsts, tai skaitā Narvesen privāto preču un kvalitātes zīmes produkti Fresh & Tasty. Arī šis Narvesen veikals būs aprīkotas ar bezkontakta karšu pieņemšanas ierīcēm, kas klientiem sniedz iespēju ātri un ērti norēķināties ne vien ar norēķinu karti, bet arī ar viedtālruni, pulksteni vai uzlīmi.

 

Visās Neste DUS pieejamā degviela tiek ražota Neste pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tā tiek piegādāta uz Latviju ar jūras transportu un uzglabāta terminālī Rīgā, tādējādi nodrošinot pilnu kontroli pār produkta nemainīgi augsto kvalitāti. Un pateicoties automātiskās degvielas uzpildes konceptam, Neste piedāvā augstākās kvalitātes degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū, nodrošinot ātrāko un parocīgāko degvielas uzpildes pieredzi.