22.6.2015 - 14:49

Degviela Neste Futura veicinājusi degvielas noietu par 14%

Neste Oil DUS Rīgā, Ulmaņa gatvē 84

SIA “Neste Latvija” gadu pēc jaunas degvielas Neste Futura ieviešanas Latvijā ir būtiski veicinājusi degvielas noietu Neste Oil DUS tīklā. Gada laikā pieaudzis Neste Oil klientu degvielas uzpilžu skaits par 14% un vidējais vienas uzpildes apjoms palielinājies par 7%. Tas apliecina, ka Latvijas autobraucēji ir novērtējuši Neste Futura degvielas sniegtās priekšrocības – iespēju uzturēt tīrākus dzinējus, kā rezultātā ir mazāks degvielas patēriņš, labāka dzinēja darbība un ilgāks tā mūžs.

“Pērn ieviesām augstākās klases benzīnu un dīzeļdegvielu ar nosaukumu Neste Futura ar mērķi turpināt diferencēt Neste Oil kā augstas kvalitātes produktu piegādātāju. Gadu pēc ieviešanas esam priecīgi un gandarīti teikt, ka Latvijas autobraucēji ir novērtējuši degvielas ar piedevām sniegtās priekšrocības un labprāt izvēlas pārvietoties ar samazinātu degvielas patēriņu un labāku dzinēja jaudu,” skaidro Artu Airiainens, SIA “Neste Latvija” valdes priekšsēdētājs.

Pirms 25 gadiem SIA “Neste Latvija” bija pirmais uzņēmums Latvijā, kas uzsāka importa degvielas tirdzniecību Latvijā, un arī pašlaik uzņēmums piedāvā augstākās kvalitātes degvielu no “Neste Oil” pārstrādes rūpnīcas Somijā, kas ir pasaules līderis inovatīvu un tīrāku degvielu tirgū. Pērn degviela no Somijas veidoja vislielāko īpatsvaru no Latvijā nopērkamās degvielas. 2014.gadā no Somijas tika importēti 76% no Latvijā nopērkamā benzīna un 38% no Latvijā nopērkamās dīzeļdegvielas.

Neste Futura ir augstas kvalitātes benzīns un dīzeļdegviela no Somijas, kas satur rūpīgi pārbaudītas piedevas, ļaujot uzturēt benzīna un dīzeļa dzinējus tīrākus. Tas ir galvenais priekšnoteikums, lai nodrošinātu mazāku degvielas patēriņu, labāku dzinēja darbību un ilgāku dzinēja mūžu. Neste Futura degvielas ir pieejamas visās Neste Oil degvielas uzpildes stacijās Baltijas valstīs kopš pērnā gada 2.aprīļa.