20.6.2019 - 8:41

"Dari labu" ziedojumu konteineri tagad arī Neste DUS Rīgā

Labdarības organizācija Dari labu sadarbībā ar lielākā automātisko degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla un vadošā degvielas mazumtirgotāja Latvijā Neste atbalstu ir uzstādījusi trīs labdarības konteinerus, lai palīdzētu grūtībās nonākušām ģimenēm, bērniem un senioriem. Ikviens, kurš vēlas ziedot mantas un tādējādi palīdzēt līdzcilvēkiem, ir aicināts doties uz Neste DUS Rīgā: Ulmaņa gatvē 84, Brīvības gatvē 386 vai Kurzemes prospektā 15a.

“Mēs vēlamies iesaistīt Latvijas iedzīvotājus pašpalīdzības procesā, dodot ikvienam iespēju dalīties un praktiski palīdzēt cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās un neierastā situācijā. Katram no mums ir lietas, kas vairs nav noderīgas, bet tiem, kuri nonākuši krīzes situācijās, bērnu namos, pansionātos, šī palīdzība ir ļoti nozīmīga pamatvajadzību nodrošināšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Līdz ar to aicinām piedalīties Dari labu labdarības akcijā ar saviem resursiem, veicinot sociālo vērtību izpratni. Esam priecīgi par veiksmīgo sadarbību ar Neste – progresīvi orientēto un par vides kvalitāti domājošo degvielas uzpildes staciju tīklu. Sadarbība ar Neste ļaus mums kļūt ērtāk sasniedzamiem tiem cilvēkiem, kuri vēlas ziedot un palīdzēt citiem” stāsta labdarības organizācijas Dari labu pārstāvis Kārlis Tristans Praznicāns.

“Ilgtspējīga domāšana, rūpes par apkārtējo vidi un cilvēkiem ir neatņemama Neste darbības sastāvdaļa, un viena no mūsu prioritātēm ir bērnu veselība un labklājība. Augstu novērtējam Dari labu centienus palīdzēt cilvēkiem, kuriem šī palīdzība ir patiesi vajadzīga, un esam gandarīti iesaistīties šajā atbalsta akcijā. Uz doto brīdi esam uzstādījuši trīs konteinerus Rīgā un tuvākajā laikā plānojam uzstādīt šos ziedojumu vākšanas konteinerus arī citviet Latvijā. Priecājamies, ka arī mūsu klienti atzinīgi novērtē šo iniciatīvu, aktīvi ziedojot un vaicājot par ziedošanas iespējām arī citviet Latvijā,” papildina Neste Latvija valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis.


Par labdarības organizāciju Dari labu

Biedrība Dari labu ir jauna labdarības organizācija, kas dibināta ar mērķi bērnu nama bērnu, maznodrošināto, grūtībās nonākušo ģimeņu, vientuļo māmiņu un veco ļaužu sociālās labklājības celšanai, dzīves līmeņa uzlabošanai. Biedrības darbības virziens ir humānās palīdzības sniegšana cilvēkiem, kas nevar nodrošināt sev un savai ģimenei pilnvērtīgas pamatvajadzības (apģērbu, apavus, gultasveļu, sadzīves un elektropreces, mācību grāmatas u.tml. lietas).

Par Neste

Neste ir Somijas vadošais naftas pārstrādes un atjaunojamo resursu pārstrādes uzņēmums, kura darbība ir vērsta uz augstākās kvalitātes degvielas produktu ar samazinātu emisiju daudzumu ražošanu un tirdzniecību, kā arī industriālo produktu ražošanu, kas tiek izstrādāti saskaņā ar pasaules līmeņa pētījumiem. Neste ir līderis pasaulē atjaunojamās dīzeļdegvielas ražošanā ar ražošanas jaudu vairāk nekā 2 miljoni tonnu degvielas gadā. Neste ir arī lielākais uzņēmums pasaulē, kas specializējas degvielas ražošanā no atkritumiem un rūpniecībā izmantoto izejvielu atlikumiem. Neste uz ilgtspēju vērstā darbība ir atzinīgi novērtēta Dow Jones pasaules ilgtspējības indeksā, kā arī kompānija ir iekļuvusi uzņēmuma Corporate Knights veidotajā 2019. gada 100 pasaules ilgtspējīgāko korporāciju saraksta (Global 100) trešajā vietā. Pirmajā trijniekā Neste ir iekļuvusi jau otro reizi. Savukārt šajā Global 100 sarakstā uzņēmums ir iekļauts jau 13 gadus pēc kārtas. Neste ir vienīgais pasaules energoresursu uzņēmums, kurš tik ilgi ir nepārtraukti saglabājis savu vietu šajā sarakstā. Neste ieņēmumi 2018. gadā bija 14,9 miljardi eiro, un uzņēmums tiek kotēts Somijas biržā. Ap 5000 Neste darbinieku ikdienā strādā, lai nodrošinātu tīrāku satiksmi, ilgtspējīgāku resursu izmantošanu un labāku dzīves kvalitāti. Vairāk informācijas: www.neste.com.

Par SIA Neste Latvija

SIA Neste Latvija ir Neste korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 28 gadus. SIA Neste Latvija ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar Neste ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. Neste DUS tīklu Latvijā veido 72 stacijas visā valstī. Vairāk: www.neste.lv