2.1.2018 - 13:26

Anneniekos atvērta 70. “Neste” degvielas uzpildes stacija Latvijā

Latvijā lielākais automātisko uzpildes staciju tīkls “Neste” atklājis jau 
70. degvielas uzpildes staciju (DUS) valstī. Ņemot vērā klientu pieprasījumu, jaunā stacija atrodas Dobeles novada Anneniekos uz A9 Rīga-Liepāja autoceļa, kas ir viens no satiksmes ziņā noslogotākajiem autoceļiem Latvijā. Stacijas būvniecībā uzņēmums ieguldījis aptuveni 750 000 eiro. Zīmīgi, ka līdz ar 
70. stacijas atklāšanu Latvijā, “Neste Latvija” mātes uzņēmums “Neste” Somijā uzsāk 70 gadu jubilejas svinības.

Jaunā Neste DUS Anneniekos ir piemērota gan vieglajam, gan smagajam auto transportam, jo ir aprīkota arī ar ātrgaitas sūkni, kas speciāli paredzēts smago automašīnu uzpildei. Lai nodrošinātu vēl ātrāku un ērtāku degvielas uzpildi, ātrgaitas dīzeļdegvielas sūknis aprīkots ar “Neste” bezkaršu degvielas uzpildes sistēmu Truck+. Izmantojot Truck+, uzpildei nav nepieciešama degvielas karte, tādējādi šoferi uzpildi var veikt ātrāk, savukārt uzņēmumiem un autoparku pārvaldītājiem ir vieglāk kontrolēt patēriņu un veikt precīzāku degvielas uzskaiti. Tāpat jaunajā DUS klientiem būs pieejams arī AdBlue.

Nostiprinot augstākās kvalitātes degvielas no Somijas pieejamību Zemgales reģionā, jaunajā “Neste” DUS Annenieku pagastā ir pieejami visi “Neste” produkti – Neste Futura 95 un Neste Futura 98 benzīns, Neste Futura dīzeļdegviela, kā arī Neste Pro Diesel. Neste Pro Diesel ir pasaulē pirmā dīzeļdegviela, kas atbilst Eiropas, ASV un Āzijas valstu autoražotāju stingrākajām degvielas prasībām, kas apkopotas Pasaules degvielas hartā (WWFC – Worldwide Fuel Charter). Tā ir ne vien kvalitatīvākā dīzeļdegviela pasaulē, bet arī videi draudzīgākā dīzeļdegviela Latvijā, jo tās sastāvā ir aptuveni 15% Neste 100% atjaunojamās dīzeļdegvielas, tādejādi nodrošinot  līdz pat 20% mazāku CO2 izmešu daudzumu Pro Diesel dīzeļdegvielas dzīvescikla laikā. Neste Pro Diesel uzrāda arī pārākumu 10 būtiskākajos dīzeļdegvielas parametros, to skaitā, patēriņa samazinājumā līdz 5%, jaudas pieaugumā par 4%, nodrošinot tīrāku dzinēju un klusāku tā darbību. 

Visa “Neste” degviela tiek ražota “Neste” pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tā tiek piegādāta uz Latviju ar jūras transportu un uzglabāta terminālī Rīgā, tādējādi nodrošinot pilnu kontroli pār produkta nemainīgi augsto kvalitāti.

Tāpat kā visā “Neste” DUS tīklā, arī jaunajā stacijā Annenieku pagastā var norēķināties ar skaidru naudu, banku kartēm un “Neste” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem. Pateicoties automātiskās degvielas uzpildes konceptam, “Neste” piedāvā degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū, nodrošinot ātrāko degvielas uzpildes pieredzi.