22.2.2017 - 9:43

“Neste” otro gadu pēc kārtas kļūst par "Sieviešu dienas rallijs” oficiālo degvielas uzpildes staciju

“”Neste” ir inovāciju līderis pasaulē savā jomā. Mūsu moto vienmēr ir bijis neapstāties pie sasniegtā, tiecoties uz videi draudzīgāku satiksmi un ilgtspējīgāku resursu izmantošanu, pie tam arvien uzlabojot augsto degvielas kvalitāti. Domāju, ka ar līdzīgu pārliecību ceļā dosies arī rallija dalībnieces, kas izvēlas pavasara pirmos svētkus sagaidīt tieši tā – izaicinot sevi. Tomēr uzdrīkstēšanās ir pirmais būtiskais solis, pēc tam izšķirošs ir komandas darbs - spēja sadarboties un atbalstīt vienam otru, ejot uz kopīgu mērķi. To novēlu arī apburošajām rallija dalībniecēm,” stāsta Armands Beiziķis, SIA "Neste Latvija" valdes loceklis.

Nopietnu izaicinājumu kolēģēm trasē šogad ir pieteikušas divas “Neste” ekipāžas, kas startēs rallija Rietumu maršrutā. “Neste Pro Dāmas” plāno traukties pa trasi likuma noteiktajā ātrumā, taču ar kosmisku precizitāti un jaudu. Abas komandas savus auto darbinās ar progresīvāko dīzeļdegvielu “Neste Pro Diesel”.

“”Pro Diesel” dīzeļdegviela vienīgā pasaulē atbilst stingrākajām autoražotāju prasībām, kas ir apkopotas Pasaules degvielas hartā. Tādējādi to pamatoti var saukt par pašlaik labāko dīzeļdegvielu. Ar šādu apņēmību – būt labākajām – dosimies trasē arī mēs. Mūsu “cīņa” trasē šoreiz būs veltīta ne vien sieviešu spēkam, bet arī inovācijām un zinātnes sasniegumiem, kas virza pasauli uz priekšu, un “Pro Diesel” ir tam apliecinājums. Nezaudējot sacensību garu, pirmām kārtām, gan izbaudīsim kopā būšanu un vienreizējo svētku atmosfēru,” papildina “Neste” mārketinga koordinatore Elīna Līdaka,  kas, lai arī rallijā piedalīsies pirmo reizi, ir apņēmības pilna. 

Plašāka informācija par "Sieviešu dienas rallijs: http://womensdayrally.com/