12.2.2018 - 8:12

“Neste” atver jaunu degvielas uzpildes staciju Grenctālē

“Neste”, Latvijā lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls, ņemot vērā klientu pieprasījumu, atklājis jaunu degvielas uzpildes staciju (DUS) Grenctālē, Brunavas pagastā, Bauskas novadā. Šī ir jau 71. DUS Latvijā un tās būvniecībā “Neste” ieguldījusi 250 tūkstošus eiro.

Kādreizējā Grenctāles robežkontroles punkta teritorijā atvērtā “Neste” DUS ir speciāli pielāgota smagajiem auto transporta līdzekļiem. DUS ir aprīkota ar ātrgaitas sūkni, kas ļauj automašīnu uzpildīt daudz ātrāk. Taču jaunajā DUS varēs uzpildīt arī vieglās automašīnas. DUS pieejama Neste Futura dīzeļdegviela un AdBlue. Lai nodrošinātu vēl ātrāku un ērtāku degvielas uzpildi, ātrgaitas dīzeļdegvielas sūknis aprīkots ar “Neste” bezkaršu degvielas uzpildes sistēmu Truck+. Izmantojot Truck+, uzpildei nav nepieciešama degvielas karte, tādējādi šoferi uzpildi var veikt ātrāk, savukārt uzņēmumiem un autoparku pārvaldītājiem ir vieglāk kontrolēt patēriņu un veikt precīzāku degvielas uzskaiti. 

Visa “Neste” DUS iegādājamā degviela tiek ražota “Neste” pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tā ar jūras transportu tiek piegādāta uz Latviju un uzglabāta terminālī Rīgā, tādējādi nodrošinot pilnu kontroli pār produkta nemainīgi augsto kvalitāti.

Jaunajā DUS Grenctālē iespējams norēķināties ar banku kartēm un “Neste” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem. Pateicoties automātiskās degvielas uzpildes konceptam, “Neste” piedāvā degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū, nodrošinot ātrāko degvielas uzpildes pieredzi.