22.8.2016 - 9:42

“Neste” atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju uz Vidzemes šosejas

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste” atklāj jaunu uzpildes staciju (DUS) Vidzemes šosejas 94.kilometrā Bērzkrogā, kas ir 66. “Neste” stacija valstī. Stacijas būvniecībā uzņēmums ieguldījis 650 tūkstošus eiro.

Jaunā Neste DUS Bērzkrogā ir piemērota gan vieglajam, gan smagajam auto transportam, jo ir aprīkota arī ar ātrgaitas sūkni, kas speciāli paredzēts smago automašīnu uzpildei. Ātrgaitas dīzeļdegvielas sūknis ir aprīkots ar jauno Neste bezkaršu degvielas uzpildes sistēmu Truck+, kas nodrošina šoferiem vēl ātrāku un ērtāku uzpildi, jo uzpildē netiek izmantota degvielas karte, savukārt autoparku pārvaldītājiem – uzlabotu degvielas patēriņa kontroli, drošību un precīzāku uzskaiti. Neste DUS Bērzkrogā pieejams arī AdBlue.

 “Neste” DUS Bērzkrogā ir pieejams Neste Futura 95 un Neste Futura 98 benzīns, kā arī Neste Futura dīzeļdegviela. Tāpat jaunajā stacijā pieejams Neste Pro Diesel, kas ir pasaulē pirmā dīzeļdegviela, kas atbilst Eiropas, ASV un Āzijas valstu autoražotāju stingrākajām degvielas prasībām, kas apkoptas Pasaules degvielas hartā (WWFC – Worldwide Fuel Charter). Neste Pro Diesel uzrāda pārākumu 10 būtiskākajos dīzeļdegvielas parametros, to skaitā patēriņa samazinājumu līdz 5%, jaudas pieaugumu par 4%, nodrošina tīrāku dzinēju un klusāku tā darbību.

Visas “Neste” tīklā pieejamās degviela tiek ražotas Neste pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tās tiek piegādātas arī uz Latviju.

Tāpat kā visā “Neste” DUS tīklā, arī jaunajā stacijā Bērzkrogā varēs norēķināties ar skaidru naudu, banku kartēm un “Neste” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem. Pateicoties automātiskās degvielas uzpildes konceptam, “Neste” piedāvā degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū, nodrošinot ātrāko degvielas uzpildes pieredzi.