21.6.2017 - 13:33

“Neste” atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju Tīnūžos

Rīga. Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste” atklājis jaunu uzpildes staciju (DUS) Tīnūžos, Kokneses (E22) un Ogres (P5) ceļu krustojumā, kas ir pēc kārtas 67. “Neste” stacija valstī un divsimtā stacija Baltijā. Stacijas būvniecībā uzņēmums ieguldījis ap 1 miljonu eiro.

Jaunā “Neste” DUS Tīnūžos ir piemērota gan vieglajam, gan smagajam auto transportam, jo ir aprīkota arī ar ātrgaitas sūkni, kas speciāli paredzēts smago automašīnu uzpildei. Ātrgaitas dīzeļdegvielas sūknis ir aprīkots ar “Neste” bezkaršu degvielas uzpildes sistēmu Truck+. Tā nodrošina šoferiem vēl ātrāku un ērtāku uzpildi, jo uzpildē netiek izmantota degvielas karte, savukārt uzņēmumiem un autoparku pārvaldītājiem – uzlabotu degvielas patēriņa kontroli, drošību un precīzāku uzskaiti. “Neste” DUS Tīnūžos pieejams arī AdBlue.

“Neste” DUS Tīnūžos ir pieejami visi “Neste” produkti, proti, Neste Futura 95 un Neste Futura 98 benzīns, kā arī Neste Futura dīzeļdegviela. Tāpat jaunajā stacijā pieejama Neste Pro Diesel, kas ir pasaulē pirmā dīzeļdegviela, kas atbilst Eiropas, ASV un Āzijas valstu autoražotāju stingrākajām degvielas prasībām, kas apkoptas Pasaules degvielas hartā (WWFC – Worldwide Fuel Charter). Neste Pro Diesel uzrāda pārākumu 10 būtiskākajos dīzeļdegvielas parametros, to skaitā, patēriņa samazinājumu līdz 5%, jaudas pieaugumu par 4%, nodrošina tīrāku dzinēju un klusāku tā darbību.

Visas “Neste” tīklā pieejamās degvielas tiek ražotas “Neste” pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tās tiek piegādātas uz Latviju ar jūras transportu un uzglabātas terminālī Rīgā, tādējādi nodrošinot pilnu kontroli pār produkta nemainīgi augsto kvalitāti.

Tāpat kā visā “Neste” DUS tīklā, arī jaunajā stacijā Tīnūžos varēs norēķināties ar skaidru naudu, banku kartēm un “Neste” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem. Pateicoties automātiskās degvielas uzpildes konceptam, “Neste” piedāvā degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū, nodrošinot ātrāko degvielas uzpildes pieredzi.