6.8.2018 - 9:53

“Neste” atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju pie Ventspils šosejas Tukuma un Jelgavas ceļu krustojumā

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls “Neste” atklājis jaunu uzpildes staciju (DUS) pie Ventspils šosejas (A10), Tukuma un Jelgavas ceļu krustojumā. Šī ir 72. “Neste” DUS Latvijā un tās būvniecībā uzņēmums ieguldījis ap 900 tūkstošus eiro.

Jaunā “Neste” DUS ir piemērota gan vieglajam, gan smagajam autotransportam, jo ir aprīkota arī ar ātrgaitas sūkni, kas speciāli paredzēts smago automašīnu uzpildei. Ātrgaitas dīzeļdegvielas sūknis ir aprīkots ar “Neste” bezkaršu degvielas uzpildes sistēmu “Truck+”. Tā nodrošina šoferiem vēl ātrāku un ērtāku uzpildi, jo netiek izmantota degvielas karte, savukārt uzņēmumiem un autoparku pārvaldītājiem – uzlabotu degvielas patēriņa kontroli, drošību un precīzāku uzskaiti. “Neste” DUS pieejams arī AdBlue šķidrums izplūdes gāzu attīrīšanai.

“Neste” DUS Tukuma un Jelgavas ceļu krustojumā ir pieejami visi “Neste” produkti, proti, Neste Futura 95 un Neste Futura 98 benzīns, kā arī Neste Futura dīzeļdegviela. Tāpat jaunajā stacijā pieejama Neste Pro Diesel, kas ir pasaulē pirmā dīzeļdegviela, kas atbilst Eiropas, ASV un Āzijas valstu autoražotāju stingrākajām degvielas prasībām, kas apkopotas Pasaules degvielas hartā (WWFC – Worldwide Fuel Charter). Neste Pro Diesel uzrāda pārākumu 10 būtiskākajos dīzeļdegvielas parametros, to skaitā, patēriņa samazinājumu līdz 5%, jaudas pieaugumu par 4%, nodrošina tīrāku dzinēju un klusāku tā darbību.

Visi “Neste” tīklā pieejamie degvielas veidi tiek ražoti “Neste” pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tās tiek piegādātas uz Latviju ar jūras transportu un uzglabātas terminālī Rīgā, tādējādi nodrošinot pilnu kontroli pār produkta nemainīgi augsto kvalitāti.

Tāpat kā visā “Neste” DUS tīklā, arī jaunajā stacijā varēs norēķināties ar skaidru naudu, veikt bezskaidras naudas darījumus ar maksājumu kartēm un “Neste” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem. Pateicoties automātiskās degvielas uzpildes konceptam, “Neste” piedāvā degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū, nodrošinot ātrāko degvielas uzpildes pieredzi.