2.4.2020 - 10:33

Ar Neste atbalstu Covid-19 krīzes novēršanā iesaistītajiem mediķiem tiks nodrošinātas siltas maltītes

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls un vadošais degvielas mazumtirgotājs Latvijā Neste pievienojas iniciatīvas “Maltītes mediķiem – Galds savējiem” atbalstītājiem. Pateicoties Neste ziedojumam, Covid-19 krīzes novēršanā iesaistītajiem mediķiem visā Latvijā ar nodibinājuma “HOSPISS LV” palīdzību tiks nodrošinātas siltas maltītes.
 
Ik dienu mediķi un citi operatīvā dienesta pārstāvji Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē, Liepājā, Ogrē un citviet Latvijā cīnās pret vīrusa izplatības mazināšanu Latvijā un bieži vien iniciatīvas “Maltītes mediķiem – Galds savējiem” sarūpētā maltīte ir vienīgā ēdienreize dienā. 
 
“Šis ir līdz šim nepieredzēts laiks vēsturē. Covid-19 pandēmija ietekmē mūsu, mūsu tuvinieku veselību, lokālo un globālo ekonomiku, uz ko līdz šim esam savā ziņā paļāvušies, un mūsu ikdienu, kādā visi bijām pieraduši dzīvot. Šis laiks arī iezīmē to, ka mēs kā sabiedrība varam būt vienoti un kopīgiem spēkiem tikt galā ar arvien pieaugošiem izaicinājumiem. Medicīnas darbinieks sniedz nenovērtējamu ieguldījumu jau šodien, lai mums un mūsu bērniem atgrieztos “ierastā” ikdiena, kurā esam veseli un laimīgi. Esam gandarīti atbalstīt šo iniciatīvu un aicinām arī citus tai pievienoties, lai grūtajā laikā pateiktos un tādā veidā atbalstītu tos, bez kuriem šī cīņa nav uzveicama” stāsta Armands Beiziķis, SIA Neste Latvija valdes priekšsēdētājs. 
 
Nodibinājuma “HOSPISS LV” vadītāja Ilze Neimane-Nešpora skaidro, ka akcijas mērķis ir iesaistīt atbalstītājus palīdzības sniegšanā tiem, kuru rokās ir visas Latvijas sabiedrības veselība, – medicīnas darbiniekiem: “Mūsu akcijas devīze ir “Cienām un cienājam”. Kā savu uzdevumu šobrīd redzam atbalstīt tos, kas šajā laikā atrodas pirmās frontes līnijā – mūsu mediķus. Kopš uzsākām šo iniciatīvu, esam saņēmuši daudz pateicību no mediķiem, kuriem šīs maltītes ir sirsnīgs sabiedrības atbalsta apliecinājums, kurš nozīmīgi palīdz atvieglot ikdienu, kā arī samazina kontaktus ar citiem cilvēkiem. Jebkurš atbalsts ir svarīgs, lai mēs varētu šo akciju turpināt un nodrošināt maltītes vēl lielākam mediķu skaitam, tāpēc aicinām arī citus uzņēmumus un sabiedrību atbalstīt šo iniciatīvu! Ar jūsu atbalstu cienājam mediķus jo dienas, jo vairāk!”
 
Patlaban ar “HOSPISS LV” starpniecību un pateicoties saņemtajiem ziedojumiem 27 “karstajiem punktiem” Latvijā tiek piegādātas siltas maltītes. 
 
Gan uzņēmumi, gan arī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts atbalstīt šo iniciatīvu un ziedot labdarības organizācijas Ziedot.lv un nodibinājuma “HOSPISS LV” iniciatīvai “Maltītes mediķiem – Galds savējiem” bezmaksas silta ēdiena nodrošināšanai Covid-19 krīzes novēršanā iesaistītajiem medicīnas darbiniekiem: https://www.ziedot.lv/maltites-medikiem-galds-savejiem-3664
 

Neste aicina būt atbildīgiem un ievērot visas nepieciešamās preventīvās darbības, lai mazinātu tālāku koronavīrusa izplatību Latvijā. Pateicoties Neste degvielas uzpildes staciju automātiskās uzpildes konceptam, ir minimizēts tiešais cilvēku kontakts visās Neste degvielas uzpildes stacijās. Visiem Neste degvielas uzpildes stacijas klientiem ir pieejami vienreizlietojami cimdi, kas nodrošina drošu nepieciešamās degvielas uzpildi, kā arī dezinfekcijas līdzekļi. Vienu reizi dienā tiek veikta degvielas uzpildes staciju elementu dezinfekcija. Visi Neste darbinieki, kas apsaimnieko degvielas uzpildes stacijas, izmanto atbilstošus personīgās aizsardzības elementus, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību.

 


 
Par “Neste”
Neste izstrādā ilgtspējīgus risinājumus transporta nozares, dažādu uzņēmumu, kā arī patērētāju vajadzībām. Mūsu plašais atjaunojamo produktu klāsts nodrošina iespēju mūsu klientiem samazināt klimatu ietekmējošās emisijas. Mēs esam pasaulē lielākais atjaunojamās dīzeļdegvielas ražotājs, kas to ražo no atkritumiem un rūpniecībā izmantoto izejvielu pārpalikumiem, kā arī ievieš atjaunojamus risinājumus aviācijas un plastmasas ražošanas nozarēm. Mēs esam arī tehnoloģiski progresīvs augstas kvalitātes naftas produktu ražotājs. Mēs vēlamies būt uzticams partneris ar plašām zināšanām, kas balstītas izpētē un virknē ilgtspējīgu aktivitāšu. Neste ienākumi 2019. gadā veidoja 15,8 miljardus eiro. 2020. gadā 100 pasaules ilgtspējīgāko korporāciju sarakstā (“Global 100”) Neste ierindojās augstajā 3. vietā. Vairāk informācijas: www.neste.com.
 
Par SIA “Neste Latvija”
SIA “Neste Latvija” ir “Neste” korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 30 gadus. SIA “Neste Latvija” ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. “Neste” DUS tīklu Latvijā veido 75 stacijas visā valstī. Vairāk: www.neste.lv