Sīkdatnes

Neste izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai apkopotu un saglabātu informāciju, kad lietotāji pārlūko vietni. Izmantojot sīkdatnes, mēs:

  • nodrošinām, lai vietne būtu funkcionāla
  • uzlabojam lietotāja pieredzi, piemēram, personalizējot saturu un reklāmas vai nodrošinot sociālo tīklu funkcionalitāti;
  • apkopojam informāciju par jūsu vietnes apmeklējumu, lai analizētu datu plūsmu;
  • sniedzam mūsu mediju, reklāmas un analītikas partneriem informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni.

 

Kas ir sīkdatnes?

Kad apmeklējat vietni, tā var saglabāt vai izgūt informāciju par jūsu pārlūkprogrammu, parasti sīkdatņu veidā. Šī informācija var attiekties uz jums vai jūsu iestatījumiem vai ierīci, vai arī tā var tikt izmantota, lai pārveidotu vietni, lai tā darbotos, kā jūs gaidāt. Šī informācija ļauj jums nodrošināt personalizētāku pakalpojumu pieredzi.

Jūs vienmēr varat mainīt savas preferences vai atteikties pieņemt dažus sīkdatņu veidus, lapas apakšā noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu pogas. Sīkdatņu mērķis ir nodrošināt jums personalizētāku pakalpojumu pieredzi, tāpēc, lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatņu bloķēšana var ietekmēt jūsu tiešsaistes pieredzi un mūsu sniegtos pakalpojumus.

Uzziniet vairāk par mūsu Sīkdatņu politiku.

Sīkdatņu veidi

Mūsu tīmekļa vietnēs tiek izmantotas turpmāk minēto veidu sīkdatnes.

  • Veiktspējas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes mums sniedz iespēju skaitīt apmeklējumu reizes un identificēt plūsmas avotus (caur kuriem veikta piekļuve mūsu tīmekļa vietnei), tādējādi mēs varam mērīt mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju un uzlabot to. Veiktspējas sīkdatnes palīdz mums saprast, kuras lapas ir populāras un kuras mazāk populāras, un cik apmeklētāju naviģē mūsu tīmekļa vietnē. Ja jūs noraidāt šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējuši mūsu vietni.

  • Funkcionalitātes sīkdatnes

Funkcionalitātes sīkdatnes mums sniedz iespēju nodrošināt labāku un personalizētāku funkcionalitāti, piemēram, videofilmu, reāllaika tērzēšanas un sociālo tīklu kopīgošanas pogas. Šīs sīkdatnes iestatām vai nu mēs, vai arī trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kuru pakalpojumus esam pievienojuši savā tīmekļa vietnē. Ja jūs noraidāt šīs sīkdatnes, dažas no šīm visām funkcionalitātēm var nedarboties pareizi.

  • Mērķa sīkdatnes

Mūsu reklāmas partneri mūsu tīmekļa vietnē var ievietot sīkdatnes. Šie uzņēmumi sīkdatnes var izmantot, lai izveidotu jūsu interešu profilu un rādītu reklāmas, kādas jūs interesē citās lapās. Parasti šie uzņēmumi ir sociālo tīklu partneri. Sīkdatnes identificē pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs noraidāt šīs sīkdatnes, jūs dažādās tīmekļa vietnēs neredzēsiet mērķētas reklāmas.

  • Nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes funkcionalitātei, un tās nevar atspējot. Parasti tās tiek izmantotas tikai, lai atbildētu uz lietotāja darbībām, tādām kā pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā noraidītu šīs sīkdatnes vai ziņotu par tām, bet tīmekļa vietnes dažas daļas pēc tam var nedarboties.

Sīkfailu saraksts

Sīkfails ir neliela datu kopa (teksta fails), kuru vietne — kad to apmeklē lietotājs — pieprasa jūsu pārlūkprogrammai saglabāt ierīcē ar mērķi iegaumēt informāciju par jums, piemēram, valodas iestatījumus vai pieteikšanās informāciju. Šos sīkfailus iestatām mēs, un tos dēvē par pirmās puses sīkfailiem. Mēs izmantojam arī trešās puses sīkfailus no cita domēna, nevis tā, kurā atrodas jūsu apmeklētā vietne, un šie sīkfaili tiek izmantoti mūsu reklāmas un mārketinga mērķiem. Proti, mēs izmantojam sīkfailus un citas sekošanas tehnoloģijas šādiem mērķiem:

Veiktspējas sīkfaili

Šie sīkfaili ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Šie sīkfaili palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras — visretāk apmeklētās, kā arī izzināt to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Visa sīkfailu savāktā informācija ir sakopota, tāpēc tā ir anonīma. Ja nepiekritīsiet šo sīkfailu izmantošanai, mēs nezināsim, kad jūs apmeklējāt mūsu vietni.

 

Funkcionālie sīkfaili

Šie sīkfaili nodrošina uzlabotu funkcionalitāti un personalizēšanu, piemēram, tiešsaistes tērzēšanu. Tos iestatām gan mēs, gan trešās puses piegādātāji, kuru pakalpojumi tiek izmantoti mūsu vietnēs. Ja nepiekritīsiet šo sīkfailu izmantošanai, daļa funkcionalitātes vai tā visa nebūs pieejama.

Piedāvājumu pielāgošanas sīkfaili

Šos sīkfailus mūsu vietnē iestata mūsu mārketinga partneri. Šie uzņēmumi var tos izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un rādītu atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tie darbojas, identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja neatļausiet šo sīkfailu izmantošanu, jūs neredzēsiet mūsu pielāgotās reklāmas citās vietnēs.

Obligāti nepieciešamie sīkfaili

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai vietne funkcionētu, un mūsu sistēmā tos nav iespējams izslēgt. Pārsvarā tie tiek iestatīti, lai reaģētu uz jūsu darbībām, pieprasot pakalpojumus, piemēram, definējot konfidencialitātes preferences, piesakoties vai aizpildot formas. Jūs varat iespējot pārlūkprogrammā sīkfailu bloķēšanu vai brīdināšanu par sīkfailiem, bet tādā gadījumā noteiktas mūsu vietnes sadaļas, iespējams, nedarbosies.