Sīkdatnes

Neste izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai apkopotu un saglabātu informāciju, kad lietotāji pārlūko vietni. Izmantojot sīkdatnes, mēs:

  • nodrošinām, lai vietne būtu funkcionāla
  • uzlabojam lietotāja pieredzi, piemēram, personalizējot saturu un reklāmas vai nodrošinot sociālo tīklu funkcionalitāti;
  • apkopojam informāciju par jūsu vietnes apmeklējumu, lai analizētu datu plūsmu;
  • sniedzam mūsu mediju, reklāmas un analītikas partneriem informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni.

 

Kas ir sīkdatnes?

Kad apmeklējat vietni, tā var saglabāt vai izgūt informāciju par jūsu pārlūkprogrammu, parasti sīkdatņu veidā. Šī informācija var attiekties uz jums vai jūsu iestatījumiem vai ierīci, vai arī tā var tikt izmantota, lai pārveidotu vietni, lai tā darbotos, kā jūs gaidāt. Šī informācija ļauj jums nodrošināt personalizētāku pakalpojumu pieredzi.

Jūs vienmēr varat mainīt savas preferences vai atteikties pieņemt dažus sīkdatņu veidus, lapas apakšā noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu pogas. Sīkdatņu mērķis ir nodrošināt jums personalizētāku pakalpojumu pieredzi, tāpēc, lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatņu bloķēšana var ietekmēt jūsu tiešsaistes pieredzi un mūsu sniegtos pakalpojumus.

Sīkdatņu veidi

Mūsu tīmekļa vietnēs tiek izmantotas turpmāk minēto veidu sīkdatnes.

  • Veiktspējas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Šīs sīkdatnes palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un kuras — visretāk apmeklētās, kā arī izzināt to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Visa sīkdatņu savāktā informācija ir sakopota, tāpēc tā ir anonīma. Ja nepiekritīsiet šo sīkdatņu izmantošanai, mēs nezināsim, kad jūs apmeklējāt mūsu vietni.

  • Funkcionalitātes sīkdatnes

Šīs sīkdatnes nodrošina uzlabotu funkcionalitāti un personalizēšanu, piemēram, tiešsaistes tērzēšanu. Tos iestatām gan mēs, gan trešās puses piegādātāji, kuru pakalpojumi tiek izmantoti mūsu vietnēs. Ja nepiekritīsiet šo sīkfailu izmantošanai, daļa funkcionalitātes vai tā visa nebūs pieejama.

  • Piedāvājumu pielāgošanas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes mūsu vietnē iestata mūsu mārketinga partneri. Šie uzņēmumi var tos izmantot, lai veidotu jūsu interešu profilu un rādītu atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tie darbojas, identificējot jūsu pārlūkprogrammu un ierīci. Ja neatļausiet šo sīkfailu izmantošanu, jūs neredzēsiet mūsu pielāgotās reklāmas citās vietnēs.

  • Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešami, lai vietne funkcionētu, un mūsu sistēmā tos nav iespējams izslēgt. Pārsvarā tie tiek iestatīti, lai reaģētu uz jūsu darbībām, pieprasot pakalpojumus, piemēram, definējot konfidencialitātes preferences, piesakoties vai aizpildot formas. Jūs varat iespējot pārlūkprogrammā sīkfailu bloķēšanu vai brīdināšanu par sīkfailiem, bet tādā gadījumā noteiktas mūsu vietnes sadaļas, iespējams, nedarbosies.

 

Ar aktuālo sīkdatņu uzskaitījumu aicinām iepazīties vietnes Konfidencialitātes iestatījumu centrā.