Sīkdatnes

Neste savā tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai vāktu un saglabātu informāciju, kad apmeklētāji pārlūko šo vietni. Izmantojot sīkdatnes, mēs:
- Nodrošinām, lai tīmekļa vietne būtu funkcionāla; 
- Uzlabojam lietotāja pieredzi, personalizējot saturu un reklāmas vai, piemēram, nodrošinot sociālo tīklu funkcionalitāti; 
- Vācam informāciju par jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu, lai analizētu datu plūsmu; 
- Nodrošinām savus mediju, reklāmas un analīzes partnerus ar informāciju par veidu, kādā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni. 

Kas ir sīkdatnes?

Kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni, tā var saglabāt vai izgūt informāciju par jūsu pārlūkprogrammu, parasti sīkdatņu veidā. Šī informācija var attiekties uz jums vai jūsu iestatījumiem, vai arī tā var tikt izmantota, lai modificētu vietnes darbību saskaņā ar jūsu vēlmēm. Šī informācija ļauj sniegt jums personalizētāka pakalpojuma pieredzi.

Jūs vienmēr varat izmainīt savas preferences vai noraidīt dažu veidu sīkdatņu apstiprināšanu, noklikšķinot uz lapas sīkdatņu iestatījumu pogas lapas apakšā. Sīkdatņu uzdevums ir nodrošināt jums personalizētāka pakalpojuma pieredzi, tāpēc ņemiet vērā, ka sīkdatņu bloķēšana var ietekmēt jūsu tiešsaistes pieredzi un mūsu sniegtos pakalpojumus.

Sīkdatņu veidi

Mūsu tīmekļa vietnēs tiek izmantotas turpmāk minēto veidu sīkdatnes.

Veiktspējas sīkdatnes
Šīs sīkdatnes mums sniedz iespēju skaitīt apmeklējumu reizes un identificēt plūsmas avotus (caur kuriem veikta piekļuve mūsu tīmekļa vietnei), tādējādi mēs varam mērīt mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju un uzlabot to. Veiktspējas sīkdatnes palīdz mums saprast, kuras lapas ir populāras un kuras mazāk populāras, un cik apmeklētāju navigē mūsu tīmekļa vietnē. Ja jūs noraidāt šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējuši mūsu vietni.

Funkcionalitātes sīkdatnes
Funkcionalitātes sīkdatnes mums sniedz iespēju nodrošināt labāku un personalizētāku funkcionalitāti, piemēram, videofilmu, reāllaika tērzēšanas un sociālo tīklu kopīgošanas pogas. Šīs sīkdatnes iestatām vai nu mēs, vai arī trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kuru pakalpojumus esam pievienojuši savā tīmekļa vietnē. Ja jūs noraidāt šīs sīkdatnes, dažas no šīm visām funkcionalitātēm var nedarboties pareizi.

Mērķa sīkdatnes
Mūsu reklāmas partneri mūsu tīmekļa vietnē var ievietot sīkdatnes. Šie uzņēmumi sīkdatnes var izmantot, lai izveidotu jūsu interešu profilu un rādītu reklāmas, kādas jūs interesē citās lapās. Parasti šie uzņēmumi ir sociālo tīklu partneri. Sīkdatnes identificē pārlūkprogrammu un ierīci. Ja jūs noraidāt šīs sīkdatnes, jūs dažādās tīmekļa vietnēs neredzēsiet mērķētas reklāmas.

Nepieciešamās sīkdatnes
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes funkcionalitātei, un tās nevar atspējot. Parasti tās tiek izmantotas tikai, lai atbildētu uz lietotāja darbībām, tādām kā pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā noraidītu šīs sīkdatnes vai ziņotu par tām, bet tīmekļa vietnes dažas daļas pēc tam var nedarboties.